Paula Mocior załamana gwiazda fitness nie wystartuje na MŚ w Hiszpanii

źródło: instagram.com/paula_mocior_ifbb_pro/

Z przykrością informujemy, że Polska zawodniczka fitness Paula Mocior nie wystartuje na Mistrzostwach Świata Pro Elite w Hiszpanii. Paula informuje na swoim Instagramie, że plan pokrzyżował obowiązkowy test na koronawirusa, który wyszedł pozytywny…

Paula nie ukrywa wielkiego żalu, miesiące ciężkich treningów oraz diety zostały zaprzepaszczone przez jeden test na covid. Sama zawodniczka mówi, że czuje się wręcz fantastycznie i wirusa na 90% przeszła razem z Piotrkiem Boreckim jakieś 1,5 miesiąca temu. Wynik Piotra wyszedł negatywnie.

„Nie ukrywam.. Jestem załamana i płaczę odkąd dostałam wynik jak bóbr. Chwile mi zajmie i pewnie wezmę to na klatę..
Przykro mi niesamowicie, bo bardzo chciałam wystartować, a tak przepadają moje kwalifikacje i możliwość starcia się z najlepszymi zawodowcami..
Widocznie tak miało być..
Trzymajcie się! Ogarnę się i do Was wracam..

Paula Mocior forma na Instastories

Jak widać aktualna forma Pauli jest niesamowita, wielka szkoda, że wyszło jak wyszło… Prawdopodobnie „pozamiatałaby” całe towarzystwo.

Nie pozostało nam nic innego jak życzyć Pauli wszystkiego dobrego, żeby szybko otrząsnęła się po tej przykrej informacji i pokazała na co ją stać przy okazji następnych zawodów! Pozdrawiamy!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *