Ronnie Coleman kolejna operacja kręgosłupa czy ostatnia ?

Ronnie Coleman kolejna operacja kręgosłupa 2019 rokKolejne fatalne wieści w sprawie stanu zdrowia wielkiego mistrza – Ronniego Colemana, 8-krotnego mistrza Świata w kulturystyce. Jak wszystkim wiadomo, w ostatnim czasie, stan Colemana nie jest najlepszy. Dwa miesiące temu publikowaliśmy artykuł, w którym pisaliśmy, że Ronnie przeszedł liczne operację, które kosztowały go bagatela 2 miliony dolarów, a poprawy jak nie było tak nie ma ! 

 

Ronnie Coleman to wielki wojownik, mimo tego starał się wrócić do zdrowia, włączając w swoją codzienną rutynę ćwiczenia cardio. Niestety wiadomość z ostatniej chwili nie jest optymistyczna, Colemanowi przytrafił się ciężki upadek w swoim domu, który doprowadził do wypadnięcia dysku w odcinku szyjnym kręgosłupa, który uciska na rdzeń kręgowy !

Ronnie Coleman kolejna operacja kręgosłupa 2019

Ronnie Coleman, poprosił o konsultację w sprawie skutków po wypadku swoich dwóch chirurgów. Po oględzinach, oboje jednomyślnie przyznali, że w najbliższych dniach, musi koniecznie przejść kolejną operację …

Jeżeli śledzicie losy tego wielkiego mistrza, zapewne słyszeliście, że w ostatnim czasie przeszedł około 10 operacji kręgosłupa, i jest możliwe, że już nigdy nie będzie mógł chodzić o własnych siłach !

Coleman całe zajście skomentował na swoim Instagramie, dodając powyższe zdjęcie oraz wpis:

„Hej, chłopaki, to nie jest repost, jestem w szpitalu, przygotowuję się do kolejnej operacji. Około 2 miesiące temu miałem ciężki upadek w domu, który przestawił dysk w mojej szyi. Więc dzisiaj robię fuzję poziomu 3-4 kręgosłupa szyjnego. Dr mówi, że ta tarcza mocno naciska na mój rdzeń kręgowy, więc operacja jest zdecydowanie wymagana. Och przy okazji dostałem drugą opinię w ciągu kilku dni oprócz 2 różnych chirurgów kręgosłupa i obaj powiedzieli mi to samo. Potrzebowałem operacji w ciągu najbliższych kilku dni. Więc znowu idziemy, odmawiamy modlitwę za chłopca „.

 

Trzeba przyznać, że Coleman mimo słabszego czasu w swoim życiu, zachowuje pełen optymizm i jest uśmiechnięty. Miejmy nadzieję, że w końcu wyjdzie na prostą i będzie mógł w spokoju zająć się tym co kocha i robi najlepiej, czyli treningiem (oczywiście w zdroworozsądkowych ilościach).

Cała redakcja Pakernia24, życzy Mistrzowi udanej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia. Miejmy nadzieje, że ta operacja, będzie udana i będzie ostatnią !

Tutaj link do newsa z Października:

Mistrz Ronnie Coleman wydał prawie 2 mln $ na operacje i nie będzie chodzić ?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

Ocena: 4.7/5 | Głosów: 8

Dodaj komentarz