Zobacz jak wygląda nowa dziewczyna Roberta Burneiki !

Robert Burneika nowa kobieta 2019Robert Burneika (kulturysta, celebryta, zawodnik KSW), znany jako hardkorowy koksu, podczas Świąt w swoim miejscu urodzenia (na Litwie), zaprezentował swoją nową kobietę, zobacz jak wygląda piękna tajemnicza brunetka !

Robert udostępnił zdjęcie na swoim instagramie, podpisując „Wesołych Świąt dla Wszystkich”.

Dowiedzieliśmy się, że piękność jest nową miłością ogromnego Litwina.

Zobacz jak wygląda kobieta Roberta Burneiki

Robert Burneika nowa kobieta 2019

Internauci na początku zastanawiali się czy przypadkiem nieznajoma kobieta, nie jest kuzynką lub „odnalezioną” córką siłacza, Burneika szybko rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiadając na pytanie „Twoja Pani?”na co odpisał „Tak, moja”.

Robert Burneika z dziewczyną u Siebie na Litwie – HOT

Robert jest rozwodnikiem, w 2003 roku wziął ślub z Katarzyną, która miała Polskie korzenie, związek rozpadł się w 2013 roku, w tym samym roku została wniesiona sprawa rozwodowa.

Robert jest bardzo sympatycznym kulturystą, w Polsce zdobył popularność dzięki nagraniom na Youtube, w których wykazał się specyficznym i charakterystycznym dla Niego poczuciem humoru.

Robert Burneika miał również swój program w TV, otworzył swoją siłownię Burneika Sports Gym oraz został zawodnikiem MMA w federacji KSW.

W MMA, stoczył trzy walki, z czego dwie wygrał (z Marcinem Najmanem oraz Dawidem Ozdobą), przegraną walką okazała się walka z Popkiem – Pawłem Mikołajuwem, podczas KSW 39 w 2017 roku.

Pozostaje więc, życzyć wszystkiego dobrego, przesympatycznemu Robertowi z nową życiową partnerką.

Co sądzicie o nowej wybrance Koksa ? : )

dziewczyna roberta burneiki

Kultowe wideo z udziałem Roberta Burneiki !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *