Nowy rekord w martwym ciągu „Hummer Tire” JF Caron podniósł 545 kg

jf caron rekord martwy ciąg 545 kilogramów

Nowy rekord w martwym ciągu „Hummer Tire” pobity przez JF Carona, Kanadyjczyk uzyskał imponujący wynik na zawodach Shaw Classic, podniósł 545 kilogramów = 1202 lbs!

JF Caron ostatnimi czasy pokazuje swój olbrzymi potencjał. Podczas Mistrzostw Świata Strongman 2020 stanął na najniższym stopniu podium (https://www.pakernia24.pl/final-wsm-2020-wyniki/), pobił rekord Świata w Hummer Tire, zajmując drugie miejsce na Shaw Classic 2020 (https://www.pakernia24.pl/shaw-classic-2020-wyniki-strongman/)!

Zobacz próbę JF Carona 545 kilogramów na sztandze!

Caron zdeklasował swoich rywali w tej konkurencji, niewiele gorszy od niego był jedynie Jerry Pritchett, który zaliczył 526 kilogramów. Obaj zawodnicy pobili rekord należący do legendarnego Zydrunasa Savickasa z 2014 roku, który podniósł 524 kg podczas Strongman Arnold Classic!

Finałowa seria należała do Kanadyjczyka! Caron za pierwszym razem podniósł sztangę ważącą 545 kilogramów, zdobywając rekord Świata w tej konkurencji. Jego przeciwnik Jerry, spróbował dwukrotnie, jednak jego powtórzenia nie zostały zaliczone.

Legendarny Zydrunas Savickas 524 kilogramy

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem rekordu JF Carona, cały czas czekamy na wielki powrót naszego rodaka Mateusza Kieliszkowskiego!

Mateusz leczy swoją kontuzję (https://www.pakernia24.pl/mateusz-kieliszkowski-kontuzja-2020/) i w ostatnim czasie nie mógł wystąpić m.in. na Mistrzostwach Świata Strongman 2020 oraz Shaw Classic 2020, jego obecność z pewnością dość mocno namieszałaby w stawce. Miejmy nadzieję, że już niedługo zobaczymy go w zmaganiach najsilniejszych ludzi Świata!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz