Ciekawe porównanie mistrzów Mr Olympia 2020 Big Ramy vs Chris Bumstead

big ramy vs chris bumstead mr olympia 2020
źródło: instagram.com/managermatt1/

Do bardzo ciekawego pozowania doszło po zawodach Mr Olympia 2020, dwaj mistrzowie Big Ramy oraz Chris Bumstead, postanowili porównać swoje niesamowite sylwetki.

Big Ramy wygrał główną kategorię Mr Olympia 2020 i jest to jego pierwszy tytuł, Chris Bumstead okazał się najlepszy w kategorii Classic Physique, to już jego drugi tytuł, zwyciężył również w 2019 roku.

Różnice między tymi dwoma zawodnikami są ogromne, Big Ramy ma 178 centymetrów wzrostu, przy wadzę około 140 kilogramów. Chris Bumstead ma 185,5 centymetrów wzrostu i waży w zależności od etapu przygotowań od 93 do 102 kilogramów.

Nie da się ukryć, że Big Ramy jest zdecydowanie większym zawodnikiem od Chrisa Bumstead-a, jednak ogólny odbiór jego sylwetki jest bardzo przyjemny dla oka. Poniżej porównanie w bicepsach przodem, powyżej w pozie most muscular!

Oczywiście bardzo ciężko porównywać zawodnika z kategorii Open z zawodnikiem Classic Physique, jednak trzeba przyznać, że w pewnych aspektach Chris góruje nad Egipcjaninem!

Oczywiście samymi rozmiarami Big Ramy nie ma sobie równych, jednak stosunek szerokości talii do barków zdecydowanie po stronie Chrisa, który wykonał nawet Vacuum Pose!

Tak czy inaczej, bardzo fajnie, że obaj Panowie zdecydowali się na taką sesję, ponieważ jest to bardzo ciekawe porównanie dla widza. Można zobaczyć różnicę, które widać gołym okiem, między zawodnikiem kategorii OPEN a Classic Physique.

Big Ramy na Mr Olympia 2020

Chris Bumstead na Mr Olympia 2020

chris bumstead classic physique

Obaj Panowie wyglądają niesamowicie, który z nich zrobił na was większe wrażenie? Piszcie w komentarzach! 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 4.5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *