Ogromny Martyn Ford zadebiutuje w MMA w federacji KSW

Martyn Ford ksw debiut mma36 letni Martyn Ford z Wielkie Brytanii, to prawdziwy potwór ! Martyn ma 203 centymetry wzrostu przy wadze (140 – 150 kilogramów) … Niesamowite, że jeszcze 14 lat temu był zwykłym zjadaczem chleba o wadze 80 kilogramów !

Ogromną sensacją jest debiut Forda w federacji KSW już w 2019 roku, Lewandowski i Kawulski szukali nowej wizytówki dla swojej federacji i trzeba przyznać, że odrobili lekcję wyśmienicie.

Martyn Ford jest szalenie popularny w mediach społecznościowych, na instagramie posiada 1,4 mln obserwujących oraz 110 tysięcy polubień na FaceBooku. Znany jest niemalże na całym Świecie, każdy kto interesuje się kulturystyką i siłownią, z pewnością nie raz widział jego zdjęcia/filmiki w internecie.

Martyn Ford debiut w MMA w KSW !

Martyn Ford KSWKSW ma w swoich szeregach dużych zawodników, Robert Burneika, Mariusz Pudzianowski, jednak Ford to gigant, na którego występ wszyscy fani KSW z pewnością będą czekać z dużą niecierpliwością. 

Wartość marketingowa Martyna jest przeogromna, jego popularność w wielu krajach z pewnością przyniesie KSW duży rozgłos w Świecie a co za tym idzie duże pieniądze, głównie dzięki transmisji PPV.

Głównym problemem Forda może być kondycja, pamiętamy jak było z nią w przypadku Pudziana i Burneiki … Atutem, będzie zaś siła oraz duży zasięg ramion, dzięki słusznemu wzrostowi.

Martyn Ford pierwsza walka w KSW, przeciwnik ?

Martin Ford swój debiut na ringu stoczył jedynie w filmie (jako „Koshmar”), przegrał swój pojedynek z Jurim Bojką w hicie Undisputed IV !

Kogo obstawiacie na jego przeciwnika, piszcie w komentarzach ? 

Mariusz Pudzianowski vs Martyn Ford, to dopiero byłby HIT, kto wie, pożyjemy, zobaczymy ! 🙂

Martyn Ford z Victorem Martinezem
Martyn Ford z Victorem Martinezem
Gigant
: )

Martyn Ford – wymiary

Wzrost – 203 centymetry

Waga – 140 – 150 kg

Przemiana od 17 – 35 lat – WIDEO

Martyn Ford – KSW WIDEO

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz