Czy Kai Greene wystąpi na Mr Olympia 2019 ?

Kai Green spotkał się z Danem Solomonem, który został nowym wiceprezesem Olympii, czyżby Kai zamierzał namieszać w stawce i wrócić podczas Mr. Olympia 2019 ?!

W jednym z nowojorskich biur Olympii – Kai Greene, Dan Solomon oraz inni promotorzy, spotkali się, aby prowadzić rozmowy w sprawie Mr Olympia 2019.

Skąd wzięła się ta cała „plotka” ?

Wszystko za sprawą wpisu na instagramie, który opublikowała organizacja na swoim profilu „mrolympiallc” , wpis brzmiał następująco:

„3-krotny zdobywca drugiego miejsca podczas zawodów Mr.Olympia, Kai Greene spotka się z Danem Solomonem w Poniedziałek w naszych nowojorskich biurach #Olympia2019”

Kai Greene wystąpi na Mr Olympia 2019 ?

Nie wiemy jednak o czym dokładnie, rozmawiali panowie podczas spotkania, pozostają więc domysły ?

  • Czy Kai Greene wystąpi podczas Mr Olympia 2019 ?
  • Czy Kai będzie tylko częścią zarządu ?
  • Czy Greene zostanie komentatorem podczas Olympia Weekend 2019 ?

Z niecierpliwością, będziemy czekać na tą sensacyjną wiadomość. Jeżeli rzeczywiście doszłoby do powrotu Kaia Greena na Olympie, jesteśmy pewni, że jest w stanie namieszać w stawce …

Kai Greene podczas Mr Olympia
Kai Greene podczas jednych z zawodów Mr Olympia !

 

Kai Green WIDEO, powrót króla „BodybuildingPRO” !

Kai Greene i powrót na Olympia 2019 ?

Kai Greene ma 43 lata i cały czas prezentuje doskonałą formę. Główni potencjalni rywale Kaia Greene podczas Mr Olympia 2019 to: Shawn Rhoden, Phil Heath, Roelly Winklaar, Big Rammy oraz Wiliam Bonac. 

Phil Heath boryka się z kontuzjami, Shawn Rhoden jest na fali, Roelly Winklaar musiałby wejść na wyżyny swoich możliwości, Big Rammy oraz Wiliam Bonac, u których forma cały czas zwyżkuje.

Patrząc obiektywnie, Kai Green ma szanse stanąć na podium zawodów. W przyszłości wygrywał już wielkie imprezy np. Arnold Classic 2009, 2010, 2016, New York Pro 2008, 2011. Jest również 3-krotnym wicemistrzem Mr Olympia z lat 2012, 2013, 2014.

Czy chcielibyście zobaczyć Kaia Greene podczas Mr Olympia 2019, piszcie w komentarzach : ) !!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Jedna odpowiedź w temacie “Czy Kai Greene wystąpi na Mr Olympia 2019 ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *