Hadi Choopan przegrał o 1 punkt z Heathem na Mr Olympia 2020!

Hadi Choopan vs Phil Heath mr olympia 2020

Rywalizacja podczas Mr Olympia 2020, była bardzo emocjonująca, najlepszym kulturystą Świata okazał się olbrzymi Big Ramy, na drugim miejscu podium stanął zeszłoroczny Mr Olympia – Brandon Curry! – https://www.pakernia24.pl/big-ramy-nowy-mr-olympia-2020/

Największa walka toczyła się o najniższy stopień na podium, stoczył ją Phil Heath oraz Hadi Choopan, jak się okazuje, różnica między nimi wyniosła zaledwie 1 punkt!

Wiele fanów Hadiego Choopana jest przekonana, że Irański kulturysta pokonał Phila Heatha podczas Mr Olympia 2020. Nic dziwnego, ponieważ Hadi był doskonale przygotowany i rzeczywiście w wielu pozach sprawiał wrażenie lepszego od 7-krotnego Mr Olympia.

Jak się okazało Phil pokonał Choopana, zaledwie o 1 punkt! Podczas prejudging Hadi wyglądał fenomenalnie, jednak na finałach wniósł na scenę najlepszą wersję samego siebie, był na prawdę dobry! O trzecim miejscu zadecydowała jedna poza, w której Phil był górą nad Hadim!

Oto lista ocen sędziów Mr Olympia 2020

Wszystko wskazuje na to, że Choopan przegrał z Philem już w Piątek, gdyby wyszedł w dyspozycji jak w Sobotę, nie byłoby wątpliwości do kogo trafiłby trzecie miejsce!

Hadi w tym roku miał ogromne problemy z otrzymaniem wizy, jednak ostatecznie udało się wystąpić podczas Mr Olympia 2020. Zajęcie czwartego miejsca może być dla niego małym rozczarowaniem, jednak na pocieszenie, można powiedzieć, że w Sobotę był lepszy od 7-krotnego Mr Olympia Phila Heatha i niewiele brakowało mu do zeszłorocznego Mr Olympia Brandona Curry!

Porównanie w kilku pozach

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości, Hadi jest jednym z poważniejszych kandydatów do zdobycia tytułu najlepszego kulturysty Świata. Jednak musi jeszcze trochę popracować nad swoją sylwetką i uzbroić się w cierpliwość.

Miejmy nadzieję, że podczas Mr Olympia 2021, Hadi nie będzie mieć problemów z otrzymaniem wizy, poprawi swoje słabsze punkty w sylwetce i zaprezentuje swoją życiową formę.

Co sądzicie o walce Phila Heatha z Hadim Choopanem, czy The Gift zasłużenie zdobył 3 miejsce podczas Mr Olympia 2020?!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz