Aktualny Mr Olympia Brandon Curry forma 10 tygodni przed Olympią ogień

brandon curry mr olympia 2020 ciało
Instagram: instagram.com/brandon__curry/

Aktualny Mr Olympia z 2019, prezentuje swoją formę na 10 tygodni przed Mr Olympia 2020!

Brandon Curry to amerykański kulturysta, który w zeszłym roku sięgnął po statuetkę Sandova, prezentując niesamowitą formę. Brandon za kilka dni będzie obchodzić urodziny, dokładnie 19 Października będzie miał 38 lat.

Na swoim Instagramie, który posiada prawie milion obserwatorów, opublikował aktualizację swojej nieziemskiej formy! Jak Curry wygląda na 10 tygodni przed najważniejszymi zawodami w roku?

Wiele osób spekuluje czy w tamtym roku Brandon zasłużenie zdobył tytuł najlepszego kulturysty Świata? Wszystko przez to, że podczas zeszłorocznych zawodów zabrakło w rywalizacji, dwóch podstawowych pretendentów do tytułu. Chodzi oczywiście o Phila Heatha oraz Shawna Rhodena, którzy nie byli w stanie konkurować w 2019 roku!

2020 rok to doskonała okazja dla Brandona Curry, aby udowodnić raz na zawsze, że to on aktualnie rządzi na scenie kulturystycznej i jest najlepszym kulturystą! Trzeba przyznać, że aktualizacja jest bardzo imponująca, widać że Brandon chce wygrać tegoroczną Olympie!

„Skoncentruj się na swoich celach, bez względu na to, co ktoś mówi, aby powstrzymać Cię przed dalszym dążeniem do nich! 
😤😉
Chodźmy do pracy!”

Pisze Brandon Curry na swoim Instagramie

Ogromne i ładnie docięte plecy!

Poza przodem równie imponująca

Jak sądzicie, czy Brandon Curry ma szansę obronić tytuł Mr Olympia w tym roku? Czy może większą szansę ma Phil Heath i Shawn Rhoden? Miejmy nadzieje, że pandemia nie zepsuje kolejny raz tego widowiska, na które tak wszyscy bardzo czekamy! …

Pompowanie Brandona na deser 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *