Znów zamknięte siłownie i kluby fitness powód koronawirus

siłownia i sale fitness zamknięte przez koronawirusa

Niestety sprawdza się czarny scenariusz, kilka godzin temu dowiedzieliśmy się, że ponownie siłownie, kluby fitness, baseny i aquaparki zostają zawieszone przez epidemię covid-19!

Od tej Soboty 17 Października 2020, obowiązują nowe obostrzenia, to bardzo zła wiadomość dla wszystkich trenujących i dbających o swoją formę… To już drugi raz, kiedy przez koronawirusa zostaje wstrzymana działalność siłowni i klubów fitness, to ogromny cios dla tej branży.

Prawdopodobnie decyzja ta została podjęta na skutek wielkich wzrostów zachorowań w Polsce, dziś to już 8099 przypadków! Zakaz ten dotyczy niestety zarówno strefy czerwonej jak i żółtej (która jak wiemy dotyczy całej Polski).

Zasady dla strefy żółtej

Zasady dla strefy czerwonej

Jeżeli chodzi o wydarzenia sportowe, nie będą mogły odbywać się z udziałem publiczności, również w strefach żółtych! Została również podjęta decyzja o zawieszeniu działalności miejsc związanych z aktywnością sportową.

Wszystkie trwające rozgrywki sportowe, ponownie będą odbywać się bez udziału publiczności. Miejsce rozgrywek nie ma znaczenia (otwarta przestrzeń, stadion czy hala).

Jak sądzicie, czy te obostrzenia są uzasadnione i wyjdą nam na dobre? Czy macie już rozwiązanie na zamknięte siłownie i kluby fitness, jak zamierzacie dbać o swoją formę 🙂 ?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *