Arnold tłumaczy dlaczego trenuje w inny sposób niż kiedyś

Arnold Schwarzenegger trening biceps w wieku 71 latArnold Schwarzenegger wyjaśnia, dlaczego trenuje inaczej niż kiedyś. Oczywistą sprawą jest jego wiek, 30 Lipca skończył 71 lat! Aczkolwiek przede wszystkim, powodem zmian, jest jego ciężka operacja serca, którą przeszedł na początku 2018 roku…

Arnold mimo 71 lat, wygląda bardzo dobrze, wiadomo jednak, że starość rządzi się swoimi prawami i dopada każdego, nawet takiego terminatora jakim jest Schwarzenegger.

Arnold zmniejszył intensywność oraz zmienił treningi na nieco lżejsze, znajdując bezpieczniejsze lecz równie skuteczne ćwiczenia, które pozwalają zachować zdrowie seniora.

Arnold Schwarzenegger zmiana treningu:

W jednym z wywiadów zapytano legendę kulturystyki, jak musiał zmienić się jego trening, Schwarzenegger odpowiedział:

Przysiady i ciężkie ćwiczenia nóg, nie są już dla mnie możliwe. Moje kolana są zastrzelone!”

„Maszyny, które są obecnie dostępne, chciałbym je wykorzystywać do treningu, ponieważ są naprawdę niesamowite”

Arnold, aby odciążyć swój organizm przeszedł z treningów na wolnych ciężarach na różnego rodzaju maszyny, pozwala to zachować dobrą formę i uniknąć bólu przy zachowaniu dobrego stanu zdrowia.

Oto kilka WIDEO, z treningów Arnolda:

Arnold Schwarzenegger operacja serca 2018

Arnold jak wcześniej wspominaliśmy na początku roku, przeszedł operację serca, która była potrzebna z powodu powikłań wynikających z wymianą zastawki serca.

Na Twitterze 2 Kwietnia 2018, Arnold udostępnił wpis ze sławnym zdaniem „I’m back” – wróciłem. Po operacji serca cieszy się, że przeżył i obudził się. Podziękował lekarzom, pielęgniarkom oraz swoim fanom za wszystkie miłe wiadomości.

Arnold nie ukrywa również swojego zamiłowania do jazdy na rowerze, tylko kiedy może, wsiada na rower i podróżuje po Świecie : )

Miejmy nadzieję, że aktywny tryb życia, pozwoli legendzie dożyć do setki. Zdrowia Panie Arnoldzie ! : )

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *