Big Ramy ma nowego trenera

Big Ramy ma nowego trenera Neil HillBig Ramy czyli Mamdouh Elssbiay, zmienił trenera.

Big Ramy odszedł z OxyGen Gym, wraz z rezygnacją, postanowił zmienić trenera. Nowym trenerem został sam Neil Hill, który pod swoimi skrzydłami ma takie sławy jak William Bonac, Blessing Awodibu oraz niesamowitego Flexa Lewisa z Kulturystyki 212. 

Neil Hill nowym trenerem Big Ramy

Informacja jest w 100% oficjalna, ponieważ opublikował ją sam Neil Hill na swoim Instagramie.

Neil Hill trener Big Ramy

Widać, że sam Neil jest bardzo podekscytowany tym faktem, oto wpis na instagramie:

„Cieszę się, że oficjalnie to ogłaszam Big Ramy rozpoczął współpracę ze mną i dołączył do Team Y3T. To, w których zawodach wystartujemy pierwszy raz w 2019 roku, nie zostało jeszcze postanowione. Dla mnie pośpiech nie jest najważniejszy, chce dobrze poznać ciało Ramiego. Mój związek, przyjaźń oraz zaangażowanie i lojalność jest moim usposobieniem. Przygotowuję wszystkich moich sportowców, którzy chcą wygrywać swoje występy. Wiliam Bonac, Big Ramy, Flex Lewis, Blessing Awodibu, wszyscy są swoimi rywalami. Każdemu z nich oferuję 100 % zaangażowania. Kocham to co robię, najważniejszą rzeczą jaką jest dla mnie to zdrowie oraz szczęście moich podopiecznych. Nie gram w Boga ze zdrowiem. Chcę osobiście podziękować wszystkim moim sportowcom, za to że wspierają mnie we wszystkim, co robię. Kocham was. W roku 2019, spodziewajcie się nowych wyzwań, celów oraz wiele doświadczeń i wspaniałych rzeczy.”

 

Z wpisu można wywnioskować, że Neil nie zna jeszcze daty debiutu na scenie kulturystycznej obok Big Ramiego, proces poznawczy zawodnika trwa przez kilka startów, trener musi dobrze poznać swojego podopiecznego, aby wykrzesać z niego 100%. 

Jedno jest pewnie Big Ramy wystąpi podczas Mr Olympia w 2019 roku, podczas zawodów w 2018 zajął 6 lokatę, dzięki czemu otrzymał automatyczną kwalifikację. Inny podopieczny Neila, William Bonac, był tuż na podium na 4 miejscu.

Można się domyśleć, że Neil, będzie chciał bardziej „dociąć” ogromnego Big Ramiego, z pewnością zrzuci kilka kilogramów, aby jego mięśnie stały się bardziej odseparowane i wyraźne.

Już nie możemy się doczekać, liczymy na same sukcesy, sympatycznego Egipcjanina.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz