Arnold Sports Festival 2021 przełożony na bliżej nieokreślony termin

Arnold Sports Festival 2020

Niestety z powodu pandemii koronawirusa, została przełożona jedna z największych imprez sportów siłowych, jakim bez wątpienia jest całe Arnold Sports Festival 2021! Nowy termin, w którym rozpocznie się to wydarzenie jest bliżej nieokreślony.

Arnold Festival, podziela losy Mr Olympia 2020, które cały czas boryka się z problemami związanymi z globalną pandemią. Pierw przeniesiono wydarzenie na inny termin (aktualnie 17 Grudnia), następnie dowiedzieliśmy się, że zawody zostały przeniesione z Las Vegas na drugi koniec kraju do Orlando na Florydzie! – https://www.pakernia24.pl/2020-mr-olympia-przeniesione-covid-koronawirus/

Jak donosi „Fitness Volt” – otrzymali informację od Breneta LaLonda, który jest marketingowcem wydarzenia Arnold Sports Festival – oto co powiedział:

   „W tym momencie nie wiemy, kiedy impreza odbędzie się w 2021 roku” – powiedział. 
„Sytuacja związana z COVID-19 jest tak płynna, że ​​nie jest jeszcze jasne, kiedy znowu będzie można bezpiecznie organizować duże spotkania w pomieszczeniach. 
Mamy nadzieję, że jak najszybciej otrzymamy więcej informacji, ale może minąć kilka tygodni, zanim uzyskamy jasność ”.

Jedyną dobrą wiadomością jest to, że wydarzenie raczej nie zostanie odwołane, lecz jedynie przeniesione na bardziej dogodny moment, w którym bez większych utrudnień, będzie można sprawnie przeprowadzić Arnold Sports Festival 2021. Całkiem możliwe, że impreza może zmienić też lokalizację, aktualnie jest to Columbus w Ohio.

W skład Arnold Sports Festival wchodzi między innymi: Arnold Classic, ogromne targi expo, Arnold Amateur, Dance & Fitness, Armwrestling, ninja warrior, powerlifting, zawody Arnold Strongman Classic oraz wiele innych ciekawych rywaliazcji!

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalną wiadomość, kiedy odbędzie się Arnold Sports Festival w 2021 roku. Wszystko będzie w dużym stopniu zależne od globalnej sytuacji pandemii koronawirusa…

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz