Mr Olympia 2020 podjęto decyzję o przeniesieniu zawodów – powód koronawirus!

Kolejne złe informacje dotyczące zawodów Mr Olympia 2020, ze względu na ograniczenia w zgromadzeniach publicznych w Las Vegas, podjęto decyzję, że zawody Mr Olympia 2020 zostaną przeniesione do Orlando na Florydzie!

Do zawodów pozostał zaledwie miesiąc, Mr Olympia dostaje kolejny cios od losu, zawody muszą przenieść się z jednego końca kraju z (Las Vegas) na drugi (Orlando na Florydzie)! Z pewnością jest to olbrzymi logistyczny problem, zarówno dla organizatorów jak i wszystkich kibiców…

„Dziś, 18 listopada 2020 roku, Prezydent Olimpii, Dan Solomon, ogłosił na Instagramie, że weekend Mr.Olympia 2020 przeniósł się z Las Vegas do Orlando na Florydzie. 
Data wydarzenia nie ulegnie zmianie.”

Mr Olympia 2020 – koronawirus

Zawody Mr Olympia 2020 co krok zmaga się z kolejnymi przeciwnościami losu, problemy związane są przede wszystkim z globalną pandemią koronawirusa. Pierwszym z problemów było oczywiście przeniesienie zawodów na inny termin z Września na (17-20 Grudnia 2020).

Zawody miały odbyć się w Planet Hollywood w Las Vegas w Nevadzie, jednak według oficjalnego oświadczenia nowym miejscem tego wydarzenia będzie drugi koniec kraju Orlando na Florydzie!

planet hollywood las vegas
Planet Hollywood w Las Vegas

Aktualne ograniczenia zgromadzeń publicznych, które obowiązują w Nevadzie to tylko 250 osób, na Florydzie, liczba powiększa się 10-krotnie, Orange Country Convention Center w Orlando, może przyjąć 2500 osób!

„Prezydent Olimpii, Dan Solomon, wyjaśnia:„ Były to niezwykle trudne okoliczności, ale nadal koncentrujemy się na zapewnieniu najlepszym sportowcom na świecie możliwości rywalizacji przed swoimi fanami. 
Wiadomości z Las Vegas w ostatnich dniach stały się bardzo niepokojące. 
Nie będziemy ryzykować możliwości odwołania Olimpii, dlatego jesteśmy wdzięczni miastu Orlando za przyjęcie nas, zapewniając jednocześnie bezpieczny i rozległy dom na wszystkie etapy imprezy ”.

Data Mr Olympia 2020 ma pozostać bez zmian, miejmy nadzieję, że już nic nie przeszkodzi w zorganizowaniu tego wspaniałego widowiska. Już za miesiąc będziemy mogli oglądać zmagania najlepszych zawodników na Świecie!

Jak uważacie kto ma największą szansę aby zgarnąć tytuł Mr Olympia 2020? piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Jak oceniasz ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *