54-letni Mike Tyson prezentuje formę przed walką, wygląda jak bestia!

mike tyson forma 2020 54 latek
źródło: instagram.com/miketyson/

54-letni Mike Tyson prezentuje swoją aktualną formę, która robi ogromne wrażenie, trzeba przyznać, że przypomina tą sylwetkę za czasów świetności wielkiego mistrza. Mike Tyson (50-6, 44 KO) w swojej karierze stoczył 56 walk, 50 z nich wygrał z czego (44 przez nokaut), odniósł tylko 6 porażek.

Już 28 Listopada 2020 roku Żelazny Mike wraca na ring, jak widać jego forma jest doskonała, jego rywalem będzie Roy Jones Jr. (66-9, 47 KO). Wydarzenie będzie można zobaczyć jedynie za pośrednictwem PPV.

źródło: instagram.com/miketyson/

Walka została zakontraktowana na 8 rund, zawodnicy będą rywalizować w 12-uncjowych rękawicach. Mike Tyson oficjalnie zakończył swoją karierę 11 Stycznia 2005 roku, kiedy przegrał drugą walkę z rzędu, mistrz wagi ciężkiej przegrał przed czasem z Irlandczykiem Kevinem McBridem.

Oprócz doskonałej sylwetki Mike Tyson imponuje szybkością jak za najlepszych lat swojej zawodowej kariery! Dla Tysona sport to sposób na życie, dzięki niemu jego psychika wraca do normy.

„Miałem blisko 50 kilogramów nadwagi. Zażywałem kokainę, nadużywałem alkoholu. Powiedziałem sam do siebie, że tylko Allah może zmienić moje destrukcyjne życie”

Zobacz jak porusza się 54-letni Mike Tyson

Mike Tyson aktualna forma 2020

Walka charytatywna już za tydzień, na kogo obstawilibyście swoje pieniądze? Po tym jak prezentuje się „Bestia” muszę przyznać, że Roy będzie mieć spore problemy! Jeżeli walka nie skończy się przed czasem, według jej zasad zostanie ogłoszony remis.

Mike Tyson forma

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *