Cedric McMillan oficjalnie nie wystąpi na Mr Olympia 2020 – powód kontuzja

źródło: instagram.com/cedricmcmillan/

Tydzień temu informowaliśmy, że Cedric McMillan ma prawdopodobnie złamaną rękę i nie wystąpi na Mr Olympia 2020 (oto artykuł – https://www.pakernia24.pl/cedric-mcmillan-mr-olympia2020-out/). Mamy już oficjalne potwierdzenie od samego zawodnika, McMillan na swojej ręce ma założony gips i co oczywiste nie wystąpi podczas Mr Olympia 2020.

Cedric McMillan to niezwykły gość, utrzymuje niesamowitą formę i jest w stanie konkurować z najlepszymi kulturystami na Świecie, będąc jednocześnie w Amerykańskiej armi.

Niestety w tym roku nie dowiemy się w jakiej dyspozycji wyjdzie na scenę na Mr Olympia, czeka go rekonwalescencja po złamaniu ręki. Jednego możemy być pewni, jeżeli zdrowie dopisze, ten niezwykle pracowity gość odbuduje swoją formę i z pewnością wystąpi na Mr Olympia 2021!

McMillan doznał kontuzji dłoni oraz palca wskazującego, który nie otwiera się do końca. Na zdjęciu rentgenowskim widać 5 szpilek, które przechodzą przez jego dłoń, które utrzymują jego palce przy nadgarstku.

źródło: instagram.com/cedricmcmillan/

„Przyszedłem sprawdzić rękę, a pielęgniarka, która była tam pierwszego dnia przed operacją i spojrzała na moją rękę, bardzo się na mnie denerwowała, ponieważ nie mam założonej szyny” – wyjaśnił McMillan. „Z mojego zrozumienia lekarz powiedział mi, że nie muszę zakładać szyny, ale naprawdę chce, żebym ją trzymała. Więc teraz mam kłopoty. Mamy prześwietlenia, wszystko w porządku, ale teraz jestem na karze, więc jestem uziemiony. Uziemienie oznacza, że ​​muszę dostać gips, teraz trzymać wszystko razem i upewnić się, że wszystko się prawidłowo zagoi ”.

Niestety kontuzja Cedrica McMillana wyklucza go z rywalizacji na najbliższe kilka miesięcy. Jednak sam kulturysta sprawia wrażenie wyluzowanego, wychodząc ze szpitala, żartuje że udekoruje swój gips w taki sposób aby wyglądał jak „Rękawica Nieskończoności”.

Cała ekipa Pakernia24.pl życzy szybkiego powrotu do zdrowia oraz rywalizacji w najważniejszych imprezach kulturystycznych w 2021 roku!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *