Arnold Schwarzenegger pokazuje jak trenuje w domu

Arnold Schwarzenegger trenuje w domu

72-letni Arnold Schwarzenegger udostępnił na swoim Instagramie jak radzi sobie z obecną sytuacją, która zmusza do #zostańwdomu. Arni przedstawił trening ze sztangą na swoim „podwórku”.

Arnold zdaje sobie sprawę jak trudne chwile przechodzą wszystkie osoby, które nie mogą iść na siłownię, która jest dla nich wszystkim. Arni załadował sztangę na „pakę” auta, podjechał na podwórko i zaczął swój trening:

Rozpoczął od rozciągania, do czego wykorzystał swój samochód, następnie przeszedł do uginania ramion ze sztangą na biceps. Kolejnym ćwiczeniem było rwanie sztangi z ziemi nad głowę, kończąc wiosłowaniem sztangi.

Trening Arnolda w domu

Arnold zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma dostęp do sztangi jak on, wyjaśnia jednak, że nie chodzi tutaj o robienie konkretnych treningów, chcę pokazać, że mimo obecnej sytuacji można coś robić i pozostać w dobrej formie, bez względu na to jaki trening wykonasz, ważne żebyś coś robił.

Arnold:

„Przyszedłem tutaj, aby trochę poćwiczyć i po prostu improwizować” – mówi. „Aby pokazać, że improwizacja jest ważna. Tak długo, jak robisz coś każdego dnia, jest to ważna rzecz. Jazda na rowerze, pompki, przysiady, znajdź trochę ciężarów, torby, wiadra z wodą, cokolwiek to jest. ”

Według mnie Arnold ma rację, siłownie są zamknięte, jednak nie można tracić duszy wojownika, trzeba coś działać, jeżeli będziemy się ruszać i kombinować na wszelkie sposoby forma nie zostanie stracona. Nasze ciało nie straci adaptacji i chęci do treningów. Jak tylko otworzą siłownie, wrócimy z podwojoną siłą i zapałem do treningów 🙂 !

Jeżeli zgadzasz się z Arnoldem, napisz w komentarzu jak radzisz Sobie bez siłowni?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz