Dwie piękne Polki Anna Banks i Ada Kaczmarek wystąpią na Mr Olympia 2020!

Od lewej: Anna Banks – instagram.com/b4nksy1/ i Ada Kaczmarek – instagram.com/adakaczmarekifbbpro/

Zawody Mr Olympia w tym roku odbędą się 17-20 Grudnia 2020, wszystko przez pandemię covid-19. Impreza odbędzie się w Las Vegas, do tych prestiżowych zawodów zakwalifikowało się 227 zawodników w tym dwie piękne reprezentantki Polski!

Anna Banks aktualnie mieszka w Wielkiej Brytanii, zaprezentuje swoją niesamowitą sylwetkę w kategorii Figure. Anna w Mr Olympia wystąpiła również w tamtym roku, niestety zajęła 16 miejsce, miejmy nadzieje, że w tym roku zawalczy o najwyższe miejsca podium! Sylwetka Anny jest bardzo rozbudowana i z pewnością robi wielkie wrażenie.

Anna Banks – zdjęcia z instagrama

Kategoria fiqure charakteryzuje się widocznym umięśnieniem wśród kobiet, jednak na takim poziomie aby zachować kobiece kształty, nie można dopuścić do takiego rozwoju masy mięśniowej jak u zawodowych kulturystek.

Adrianna Kaczmarek – Mr Olympia 2020

Drugą Polką, która zakwalifikowała się na Mr Olympia w 2020 roku jest Adrianna Kaczmarek, jest to zawodniczka, która startuje w kategorii IFBB Bikini PRO! Ada Kaczmarek jako pierwsza Polka „dostała bilet” do Las Vegas, aby reprezentować nasz kraj w najbardziej prestiżowych zawodach sportów sylwetkowych w kategorii bikini!

Ada Kaczmarek zdobyła w tym roku złoty medal na Mistrzostwach Europy IFBB Pro w hiszpańskim Alicante. Oto jej reakcja:

„NIE MAM SŁÓW!!!!! Spełniłam swoje największe marzenie zawodowe!!! To się nie dzieje naprawdę! WYGRAŁAM TO!” 

„To, co się wydarzyło, przerosło moje największe oczekiwania! Trenerze Akop Szostak, przechodzimy do historii sportów sylwetkowych w Polsce. Jako pierwsza BIKINI będę reprezentowała nasz kraj na najbardziej prestiżowej imprezie”

Akop Szostak jako trener tej wspaniałej zawodniczki ma powody do zadowolenia, skomentował, że złoty medal Ady to jego największy sukces trenerski do tej pory.

aokp szostak i adrianna kaczmarek
Adrianna Kaczmarek wraz z trenerem Akopem Szostakiem

Cała redakcja Pakernia24 życzy naszym zawodniczkom powodzenia podczas Mr Olympia 2020! Serdecznie gratulujemy kwalifikacji!

Co sądzicie o naszych zawodniczkach, która z nich bardziej wpadła wam w oko :)?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *