WSM 2020 – 1 dzień zawodów odwołany

strongman 2020 zawody wsm

Z powodu złych warunków atmosferycznych pierwszy dzień Mistrzostw Świata Strongman 2020 został przesunięty. Ciąg dalszy problemów w organizowaniu zawodów, wiele czołowych zawodników nie mogło wystąpić w tegorocznej edycji, teraz przeszkadza niesprzyjająca pogoda.

Zawody odbywają się w Bradenton na Florydzie, niestety nad Brandenton nadciągnęły poważne burze, które doprowadziły do zmiany w organizacji zawodów.

Oto komunikat rzecznika prasowego World’s Strongest Man

„Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, zawody World Strongest Man nie odbędą się dzisiaj. 
Nadal uważnie monitorujemy pogodę i współpracujemy z Wydziałem Policji Holmes Beach i lokalnymi władzami, aby przygotować się na różne scenariusze w miarę rozwoju sytuacji. ”

Niestety fani oraz zawodnicy będą musieli powstrzymać swoje emocje, miejmy nadzieję, że sytuacja się poprawi i zawody odbędą się bez większych przeszkód.

Podczas transmisji na Facebooku poinformowano, że Piątek, który był planowany jako dzień wolny od zmagań siłaczy, okazał się, dniem zmagań najsilniejszych ludzi na Świecie! Na ten moment, oprócz tej zmiany, zawody mają odbyć się według planu.

Jak tylko pojawią się jakiekolwiek informację o zmaganiach WSM 2020, na pewno opublikujemy je na stronie, wpadaj często i czekaj na najnowsze wieści!

Redaktor Pakernia24: Tomasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz