Świeżutkie wideo z finału WSM 2020 od Eddiego Halla!

Finał WSM 2020 wideo
youtube.com/watch?v=KvlVX0_GgkI&feature=emb_logo

Nie lada gratka dla wszystkich fanów Strongman. W nowym roku Eddie Hall zrobił wielką niespodziankę, publikując materiał wideo z finału World’s Strongest Man 2020! Jak zapewne pamiętacie, WSM 2020 nie było transmitowane za darmo.

Dziś możemy zobaczyć jak wyglądał przebieg finału Najsilniejszego Człowieka Świata w 2020, który odbył się w Bradenton na Florydzie. Pełne wyniki znajdziecie w linku poniżej: https://www.pakernia24.pl/oleksii-novikov-wsm-2020-wyniki-final/

Zwycięzcą WSM w 2020 roku został Ukrainiec Oleksii Novikov! Tym samym pobijając rekord Świata, będąc najmłodszym mistrzem, mając zaledwie 24 lata. Oleksii pobił również rekord świata w 18-calowym martwym ciągu, podnosząc 537,5 kg.

Hall skomentował ten niesamowity wyczyn: „Oleksii ma prawie idealne ciało do martwego ciągu”, wszystko z powodu krótszego tułowia oraz długich ramion.

Tegoroczne zawody WSM były dość mocno osłabione, jeżeli chodzi o zawodników. Między innymi nie wystąpił nasz reprezentant Mateusz Kieliszkowski oraz łotewsko-amerykański zawodnik Martins Licis. Eddie Hall w wywiadzie z Oleksijem, powiedział że wierzy, że Ukrainiec może konkurować z najlepszymi i pobić rekord pięciu zwycięstw, które aktualnie posiada Mariusz Pudzianowski.

Osobiście uważam, że to dość śmiałe stwierdzenie, jednak Novikov to młody zawodnik i z pewnością cały czas będzie rozwijał swój potencjał.

Oto Wideo z Finału WSM 2020 udostępnione przez Eddiego Halla:

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *