23-letni potwór z Rosji przyszłym Mr Olympia?

Vitaliy Ugolnikov kulturysta
instagram.com/goodvito/

Rośnie nowa gwiazda kulturystyki? 23-letni Vitaliy Ugolnikov to Rosyjski kulturysta, który nie bez powodu zyskuje popularność w kulturystycznym Świecie. Na swoim Instagramie zdobył już 216 tysięcy obserwatorów, całkiem nieźle jak na amatora, który ubiega się o kartę IFBB Pro!

Sam zawodnik publikuje dość śmiałe wpisy – „2021 będzie moim rokiem”, „zapowiada się bogaty i ciekawy sezon”. Trzeba przyznać, że jego forma robi duże wrażenie, jego ogromne uda wyglądają jakby miały eksplodować!

Ugolnikov jako kulturysta zapowiada się bardzo ciekawie, kilka lat temu dość głośno było o innym rosyjskim zawodniku Alexeyu Lesukovie, jednak jak wiemy nie odniósł on większych osiągnięć w kulturystyce, chodź wcześniej nazywali go „złotym dzieckiem rosyjskiej kulturystyki”

Miejmy nadzieję, że w przypadku 23-letniego Ugolnikova sytuacja będzie wyglądać zupełnie inaczej! Zdaniem wielu ekspertów, ten młody kulturysta ma świetne predyspozycje do uprawiania kulturystyki. Ma ogromne masywne uda, doskonale zbudowana klatkę piersiową oraz świetne bicepsy.

Vitaliy planuje osiągnąć 140 kilogramów poza sezonem i wnieść na scenę około 110/115 kilogramów. Otrzymanie karty Pro przez tego zawodnika jest raczej kwestią czasu! 23-letni Rosjanin planuje przeprowadzkę:

„Ludzie są bardzo zaskoczeni moim ciałem, jestem dziwakiem i zdałem sobie z tego sprawę dawno temu. Nie lubią dużych facetów w Rosji, więc myślę o przeprowadzce do innego kraju”.

Co sądzicie o sylwetce 23-letniego Vitaliya? Czy w przyszłości ma szansę stanąć na scenie Mr Olympia? Piszcie w komentarzach 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz