Niesamowita przemiana Strongmana w kulturystę – Terry Hollands

instagram.com/terryhollandswsm/

Terry Hollands brytyjski strongman ma aktualnie 42 lata, postanowił dokonać transformacji swojej sylwetki ze strongmana w kultursytę!

Każdy kto interesował się dyscypliną Strongman za czasów panowania Mariusza Pudzianowskiego z pewnością doskonale zna sylwetkę tego zawodnika!

Jako Strongman jego najlepszym osiągnięciem na Mistrzostwach Świata Strongman było 3 miejsce w 2007 roku, przed nim uplasowali się dwaj Polacy, Sebastian Wenta na drugim miejscu i nasz dominator Mariusz Pudzianowski na pierwszym miejscu!

Ten wyczyn powtórzył w 2011 roku, tym razem lepsi od niego okazali się Amerykanin Brian Shaw (1 miejsce) oraz Litwin Zydrunas Savickas (2 miejsce).

Ponadto Terry Hollands byl Mistrzem Zjednoczonego Królestwa Strongman w 2005 roku i Mistrzem Wielkiej Brytanii Strongman w 2007 roku!

Terry Hollands ma 199 centymetrów wzrostu, jego waga w latach jego świetności w strongman oscylowała w granicach od 170 – 186 kilogramów! Rozmiar bicepsa to 60 centymetrów, udo 90 centymetrów, klatka piersiowa 150 centymetrów.

Niestety nie mogłem znaleźć informacji o obecnej wadzę Terrego, pod koniec 2017 publikował wpis na swoim Instagramie, w którym twierdził, że waży 154 kilogramów. Jednak jak widać posiadał większą masę mięśniową jak w 2020 roku. Na oko można szacować, że aktualnie Terry Hollands może ważyć w granicach 120-130 kilogramów!

Jak podoba się wam przemiana Terrego Hollandsa? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz