Big Ramy i jego szalona 10-letnia transformacja

źródło: instagram.com/simplyshredded/

Droga Big Ramiego do zwycięstwa podczas Mr Olympia 2020, nie była ani łatwa, ani krótka. Zobacz jak ogromną robotę musiał wykonać, żeby w 10 lat osiągnąć szczyt marzeń każdego zawodnika, zostając najlepszym kulturystą Świata!

W tym roku mało kto stawiał na Big Ramiego, który na Mr Olympia w 2017 roku zdobył drugie miejsce, w 2018 roku zajął dopiero 6 lokatę… W 2019 roku postanowił zrobić sobie przerwę, okazało się to doskonałym posunięciem, ponieważ podczas Arnold Classic Ohio 2020, zajął 3 miejsce.

Następnie przygotowywał się do zawodów Europa Pro 2020, jednak plany pokrzyżował mu koronawirus, otrzymał pozytywny wynik testu i stracił możliwość kwalifikacji do Mr Olympia 2020. Jednak jak wiecie otrzymał specjalne zaproszenie, które wykorzystał w 100%, wygrywając zawody Mr Olympia 2020!

Na powyższym zdjęciu widać, że w 2010 roku dysponował już potężną masą mięśniową, jednak był to okres masowy. W 2020 roku pomimo niesamowitego docięcia, dysponuje jeszcze większą masą mięśniową!

Dodatkowo Ramy poprawił dysproporcje stosunku olbrzymich nóg do mniejszej górnej części ciała, która w 2010 była doskonale widoczna, przez co wiele osób krytykowało Egipcjanina w poprzednich latach.

Big Ramy od 5 do 36 lat transformacja!

Wszystko wskazuje na to, że Big Ramy nie zamierza spocząć na laurach. Już dziś jego trener Chad Nicholls mówi, że Big Ramy będzie jeszcze większy w 2021 roku. Zapowiada się bardzo ciekawy rok!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *