Testosteron, Propionat, enanthate, cypionate – sterydy opisy

Testosteron Propionat sterydy

testosteron

Testosteron propionat jest szybko działającą formą testosteronu. Jego działanie praktycznie rozpoczyna się już po pierwszej injekcji (lepsza pompa, wzrost energii i apetytu). Środek ten ma wszystkie zalety innych testosteronów (czytaj niżej) jednak poprzez fakt krótszego estru powoduje mniejszą retencję wody co sprawia, że przyrosty są lepsze jakościowo (stosunek woda/mięsień jest mniejszy).

Pomimo iż silnie aromatyzuje, nie powoduje ginekomastii w takim stopniu jak inne estry testosteronu gdyż nie kumuluje się w organizmie. Niestety charakterystyka tego środka zmusza do częstych injekcji. Aby utrzymać stałe stężenie środka w krwiobiegu należy wykonywać injekcje co około 2dni. To może być męczące, szczególnie dla nowicjuszy sterydowych. Propionat znakomicie jednak pasuje do każdego cyku – czy to na masę w połączeniu z nandrolonami (np. superanabolonem) i metanabolem, czy na siłę i rzeźbę razem z winstrolem i/lub trenbolonem. Co do skutków ubocznych są one mniej częste i mniej nasilone niż podczas stosowania enanthate bądź cypionate.

Aktywne działanie: 2-3 dni
Przeciętne dawki: 50-200mg co 2-3dni
Przeznaczenie: masa, siła, rzeźba – zależnie od przeznaczenia
Działanie: odczuwalne już od 3ciego dnia
Długość dawkowania: 4-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 tygodni
Właściwości: : wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu
Blokowanieukładu HPTA: silne
Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji

Testosteron Enanthate sterydy

Testosteron enanthate to podstawowy środek używany w cyklach masowych. Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi własnościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody w tkance mięśniowej. Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu.

Enanthate posiada wszystkie właściwości testosteronu, o których można przeczytać niżej. Jako, że forma ta charakteryzuje się tym, iż kumuluje się w organiźmie – skutki uboczne mogą być nasilone wraz ze zwiększaniem dawki. Lek ten powoli osiąga stałe stężenie a jego kumulacje można zauważyć od 3ciego tygodnia jeżeli przyjmowany jest co 5dni bo tak właśnie powinien z racji swego okresu aktywnego półtrwania. Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak deca durabolin czy metanabol.

Aktywne działanie: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co 5 dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: : wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanieukładu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji

Testosterone cypionate sterydy

Testosteron cypionate to kolejna długoestrowa forma testosteronu. Posiada on trochę dłuższy estr od enanthatu przez co może mieć skłonności do większej aromatyzacji i retencji wody. Różnica jest jednak nieznaczna. Na zachodzie jest to podstawowy środek używany w cyklach masowych. Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi własnościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody w tkance mięśniowej.

Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu. Testosterone cypionate posiada wszystkie właściwości testosteronu, o których można przeczytać niżej. Jako, że forma ta charakteryzuje się tym, iż kumuluje się w organiźmie – skutki uboczne mogą być nasilone wraz ze zwiększaniem dawki. Lek ten powoli osiąga stałe stężenie a jego kumulacje można zauważyć od 3ciego tygodnia jeżeli przyjmowany jest co 6dni bo tak właśnie powinien z racji swego okresu aktywnego półtrwania. Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak deca durabolin czy metanabol.

Aktywne działanie: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co 6 dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: : wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanieukładu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji

 

Serwis Pakernia24.pl nie poleca ani nie namawia do zażywania sterydów oraz nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane ich aplikowaniem, wartość merytoryczna która jest zawarta na stronie ma charakter wyłącznie informacyjny.

Ocena: 4/5 | Głosów: 5

Dodaj komentarz