Syn Arnolda Joseph Baena naśladuje ojca 2019

syn joseph baena naśladuje Arnolda SchwarzeneggeraJak to często się mówi, niedaleko pada jabłko od jabłoni, tak samo jest w przypadku słynnego kulturysty Arnolda Schwarzeneggera oraz jego nieślubnego syna Josepha Baena. Joseph chce być jak jego ojciec, stara się naśladować jego kultowe pozy.

Trzeba przyznać, że 21-latek ma bardzo dobrą genetykę, jak na razie chce konkurować jako naturalny kulturysta, jak zapewne się domyślacie Arnold na najwyższym poziomie musiał sięgać po różne środki, aby być najlepszym …

Joseph Baena jest pierwszym z synów, który postanowił, że zajmie się kulturystyką, jak jego słynny ojciec, który zdobył 7 razy tytuł najlepszego kulturysty Świata, tytuł Mr.Olympia !

Zobacz pozostałych synów Arnolda:

Synowie Arnolda Schwarzeneggera jeden z nich to istna kopia

 

Oraz szersze porównanie Josepha Baeny z ojcem:

Syn Arnolda Joseph Baena coraz bardziej podobny do ojca

 

Tutaj Aktualne wideo z porównaniem pozowania Baeny:

 

Porównując syna do ojca, można stwierdzić, że odziedziczył on dużą część sylwetki Arnolda. Ale czy jest możliwe, aby Baena, zbudował kiedykolwiek tak wspaniałe bicepsy czy klatkę piersiową jak Arnold ?

Według mnie ma na to małe szanse, ponieważ Arnold był wyjątkowy i już od najmłodszych lat, dysponował niewiarygodnym umięśnieniem. Baena wygląda nieźle, jednak Arni w wieku 21 lat, powaliłby go na łopatki !

Tak czy inaczej, życzymy Josephowi, wytrwałości, wytrzymałości oraz cierpliwości w budowaniu wymarzonej i upatrzonej od ojca sylwetki, kulturysty idealnego 🙂 !

Przez cały czas, będziemy bacznie się przyglądać, temu młodzieńcowi, licząc, że nie zmarnuje tak wspaniałego genu i pokaże na co go stać !

 

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz