Syn Arnolda Joseph Baena coraz bardziej podobny do ojca

syn arnolda schwarzeneggera joseph baenaPonad rok temu opublikowaliśmy artykuł, w którym zaprezentowaliśmy wszystkich synów słynnego Arnolda Schwarzeneggera. Jeden z nich jest dosłowną kopią legendy, nieślubny syn Joseph Baena, cały czas ostro pracuje na siłowi i staje się coraz bardziej podobny do swojego ojca.

Oto link do starego artykułu: http://www.pakernia24.pl/synowie-arnolda-schwarzeneggera/

Joseph najwyraźniej chce iść w ślady ojca, ostro trenuje na siłowni, aby startować w zawodach fitness. Beana dość poważnie mówi o swoich planach filmowych, chciałby zostać „wielkim w Hollywood i odgrywać główne role, całkiem jak jego ojciec.Joseph Baena syn Arnolda

Joseph urodził się 2 Października 1997 roku w Los Angeles, jego matką jest Mildred Patricia Baena !

21 latek ma przykład z góry, ojciec grał świetne role w filmach jak: Terminator, Konan, Predator, Komando, Herkules czy Junior i Niezniszczalni.

 

Arnold Schwarzenegger ma doskonały kontakt z synem, Beana udostępnił na swoim instagramie wpis z okazji 71 urodzin Arnolda, w którym napisał: „Wszystkiego najlepszego dla człowieka, który jest zawsze spompowany ! Kocham Cię tato”

Arnold również nie ukrywa uczuć do syna, pod jednym ze zdjęć na jednym z portali społecznościowych napisał komentarz „To wspaniały student i sportowiec. Jestem z ciebie dumny i Kocham Cię” 

 

Arnold ma też drugiego syna, który interesuje się aktorstwem i siłownią, jest nim Patrick Schwarzenegger, kto wie, może wystąpi kiedyś w jednym z filmów razem z Josephem ?
Joseph Beana zdjęcia z ojcem Arnoldem Schwarzeneggerem

Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena

 

Baena i Schwarzenegger na rowerze

 

Syn Arnolda Joseph Baena podbieństwo

Joseph Baena w classic physique ?

Jak oceniacie podobieństwo oraz szanse Josepha w zawodach Classic Physique 🙂 ?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 6

Dodaj komentarz