TOP3 Najlepsze suplementy na masę

 

Pakernia24 poleca suplementy na masę

suplementy na masę

 

Większość ludzi, którzy rozpoczynają przygodę z siłownią ma jeden cel przytyć. W artykule tym wskażemy wam, naszym zdaniem suplementy godne polecenia.

1) Mass ATTACK

mass attack

Opis

 • Szybki wzrost siły i masy mięśniowej
 • Maksymalizacja syntezy białek mięśniowych
 • Ograniczenie rozpadu białek mięśniowych
 • Skuteczna resynteza glikogenu
 • Resynteza ATP
 • Nawodnienie komórek 
 • Dodatek indywidualnej diety i opieki dietetycznej
 • Dodatek profesjonalnego poradnika treningowego

Mass ATTACK to kompleksowe rozwiązanie łączące w sobie efektywność wszystkich najskuteczniejszych składników stymulujących rozwój tkanki mięśniowej. Mass ATTACK dzięki zawartości najwyższej jakości białka, węglowodanów, BCAA, kreatyny oraz fitosteroli stanowi jedyny w swoim rodzaju produkt, który wspomaga wszystkie procesy odpowiadające za rozwój jakościowej masy mięśniowej. Dzięki tak złożonemu i kompletnemu składowi możliwy jest pewny wzrost masy i siły mięśniowej. Te składniki oraz dodane do nich mikroelementy pomagają dodatkowo w regulacji gospodarki hormonalnej i procesów enzymatycznych, dzięki czemu organizm funkcjonuje w zdrowy sposób i nie dochodzi do nagromadzenia tkanki tłuszczowej psującej proporcje sylwetki.

Ocena pakernia24.pl – 4 i pół gwiazdki

Jak dawkować?

W dni treningowe należy przyjmować jedną porcję równą 50 gramom odżywki do 15 minut po ukończonym treningu. W dni nietreningowe zaleca się przyjmowanie jednej porcji, raz dziennie, pomiędzy wybranymi posiłkami.
Najpopularniejszy i najsilniejszy produkt na siłę i masę mięśniową. Kompleksowy skład uwzględniający białka, węglowodany, kreatynę i BCAA stanowi doskonałe źródło energii i budulca mięśniowego dla osób aktywnych.

Sugerowane ceny

Suplement dostępny w sprzedaży na stronie www.MassAttack.pl. Możliwość zamówienia 1, 3 lub 6 opakowań, do których dołączano odpowiednio 1, 3 lub 6 miesięcy opieki dietetycznej. Cena za jedno opakowanie zawierające 1,5 kg odżywki wynosi 167 złotych. Zakup większych pakietów gwarantuje promocje cenowe.

2) Gain Bolic 6000

Opis

 • Szybka budowa masy mięśniowej
 • Różne rodzaje białka
 • Kompleksowa kompozycja węglowodanów
 • Kreatyna

OLIMP GAIN BOLIC 6000 to najwyższej jakości preparat do szybkiej budowy masy mięśniowej. Preparat pomocny dla ludzi opornych na zdobywanie nowych mięśni.

OLIMP GAIN BOLIC 6000 zawiera wyłącznie najbardziej ekskluzywne składniki tj kazeina micelarna, ultrafiltrowane białko serwatkowe oraz jajeczne. Dodatek odpowiednio zestawionych porcji kreatyny, dekstrozy i tauryny w sposób zdecydowany przyspiesza i potęguje anaboliczne działanie gainera.

Kompleksowa kompozycja odpowiednio zestawionych węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, koncentratu białek serwatkowych WPC, kazeiny micelarnej, ultrafiltrowanego białka jaja, wzbogacona w odpowiednio dobrane porcje monohydratu kreatyny i tauryny potęgujących efekt anaboliczny preparatu.

Gain Bolic 6000 wzbogacony w witaminy i minerały, uzupełnia wszystkie składniki odżywcze, istotne dla szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej. Przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię i białko, ćwiczących rekreacyjnie i sportowców, dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej lub ogólnych zdolności wysiłkowych.

GAIN BOLIC 6000pozbawiony jest tanich i mało przydatnych w sportach siłowych białek pszenicznych oraz laktozy -cukru mlecznego często wykorzystywanego w słabej jakości niskobiałkowych gainerach.

Jak dawkować?

1-3 porcji dziennie pomiędzy posiłkami oraz na ok. 1 godz. przed i po treningu. 1 porcję (100 g – 210 jednostki miarki = 5,5 miarki lub 14 płaskich łyżek) rozpuścić w 200 ml wody. Na początku preparat można stosować w ilości 1/2 porcji tj. 50 g.

Ocena pakernia24.pl – 4 gwiazdki

Chyba najlepsze smaki dostępne wśród gainerów jakie piłem. Wiadomo, jak to gainer – ciężko z jego rozpuszczalnością, trochę się trzeba namęczyć by uniknąć grudek. Jednak jako dodatek do diety świetnie się sprawdza i efekty są niesamowite.

Dostępne smaki

Dostępne o smaku truskawki, czekolady i wanilii.

Sugerowane ceny

Gain Bolic 6000 jest pakowany w paczkach kilogramowych oraz 4-kg. Te pierwsze dostaniemy już w cenie około 30 zł, za 4 kilogramy zapłacimy analogicznie koło 120.

3) MASS XXL

Opis

 • Wysokokaloryczny kompleks węglowodanów + 25% białka serwatkowego
 • Szybki przyrost masy ciała
 • Najwyższa wartością biologiczna, maksymalne stężenie aminokwasów BCAA oraz glutaminy

MASS XXL to dodatkowy, pełnowartościowy posiłek o niskiej zawartości tłuszczu.

1. Co to jest MASS XXL?

MASS XXL to kompleks długołańcuchowych węglowodanów oraz najwyższej jakości białek serwatki. Jest produktem przeznaczonym do wspomagania organizmu we wszystkich dyscyplinach sportu, a w szczególności dla sportowców, którym zależy na uzyskaniu szybkiego przyrostu masy ciała oraz zwiększeniu rezerw energetycznych podczas intensywnych treningów.

2. Jaki jest skład MASS XXL?

MASS XXL został opracowany na bazie wysokiej jakości 80% koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. Białko serwatkowe użyte do produkcji MASS XXL charakteryzuje się najwyższą wartością biologiczną, maksymalnym stężeniem aminokwasów BCAA oraz glutaminy (substancji warunkujących uzyskanie efektu anabolicznego). Odpowiednio dobrane proporcje węglowodanów o różnym indeksie glikogenicznym zapewniają równomierne dostarczanie niezbędnych kalorii. Preparat został dodatkowo wzbogacony o witaminy niezbędne do prawidłowych przemian białek i węglowodanów w organizmie.

3. Czego możemy się spodziewać stosując MASS XXL?

Systematyczne stosowanie preparatu MASS XXL w połączeniu z racjonalną dietą oraz odpowiednio dobranym treningiem powoduje znaczny przyrost masy ciała. W celu uzyskania szybszych efektów MASS XXL najlepiej łączyć z kreatyną oraz glutaminą.

Jak dawkować?

Zalecana dawka dzienna to około 150g – 280g.
Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3 – 4 razy dziennie po 50g – 70g preparatu. Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego shakera lub miksera (jedna łyżka stołowa to ok.15g preparatu).
W dni treningowe: Jedna porcja zalecana jest 1,5 godziny przed treningiem, druga do 0,5 godziny po treningu. Pozostałe porcje najlepiej spożywać pomiędzy posiłkami.
W dni nietreningowe: 3 – 4 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

Ocena pakernia24.pl – 4 gwiazdki

Świetnie smakuje, idealnie rozpuszcza się w wodzie. W zestawieniu z dobrą dietą i dobrymi treningami całkiem poprawny przyrost masy mięśniowej. Jeśli chcemy budować solidną masę warto się nad nim zastanowić

Dostępne smaki

Trec wypuścił ten preparat w 5 smakach – banan, czekolada, wanilia, pinacolada i truskawka

Sugerowane ceny

Kilogramowa paczka waha się w cenie około 45 zł. Mass XXL dostępny również w 2, 3 i 4,8 kg opakowaniach. Cena to odpowiednio około 85, 120 i 175 zł.

 

Redaktor Pakernia24: Tomasz Woliński

Ocena: 5/5 | Głosów: 6

One thought on “TOP3 Najlepsze suplementy na masę

Dodaj komentarz