Super Fight! Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov czy dojdzie do walki?

Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski super fight

W świecie MMA krążą dość ciekawe plotki, możliwe że dojdzie do super fightu Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov! Chyba nie ma takiego fana KSW, któremu nie przeszłaby myśl zestawić tych dwóch panów w jednej walce, bez wątpienia byłby to wielki hit. Dla Mameda przymierzany jest też inny zawodnik kategorii ciężkiej – Szymon Kołecki.

Mamed Khalidov w końcu przerwał złą passę, podczas KSW 55 w doskonałym stylu znokautował Scotta Askhama – zobacz ten wpaniały nokaut – https://www.pakernia24.pl/wyniki-gali-ksw55-nokaut-chalidowa/. Legenda KSW jest gotowa na nowe wyzwania, czyżby tym razem padło na Mariusza Pudzianowskiego? Co na to Pudzian?

Widać, że ten temat Pudzianowi nie jest obcy, udostępnił na swoim Instagramie screena artykułu na ten temat! Jednak nie skomentował tej „prowokacji” w żaden sposób, pod postem rozgorzała dyskusja fanów.

Z pewnością również nie wyklucza takiej walki… Bez wątpienia walka Memeda z Pudzianem, pobiłaby rekordy oglądalności, Khalidov jest otwarty na taki pojedynek, myślę że jeżeli zainteresowanie kibiców tą walką byłoby ogromne, włodarze KSW skusiliby się o taki super fight!

Pytanie czy Mamed jest gotowy na wyjście do klaki z zawodnikiem z kategorii ciężkiej? Osobiście sądzę, że tak. Kto byłby jego przeciwnikiem? Prawdopodobnie Mariusz Pudzianowski lub Szymon Kołecki.

Sam Mamed komentuje pomysł o walce w kategorii ciężkiej:

Jeżeli będzie superfight, jeżeli coś takiego się nadarzy, ja jestem otwarty. Zawsze byłem otwarty na różne walki. Schodziłem w dół i szedłem w górę. Jestem gotów zawalczyć z każdym, nawet z ciężkim. Jeżeli jest zainteresowanie i ludzie chcą to zobaczyć. Między innymi przede wszystkim robimy to dla widza, który chciałby zobaczyć konfrontację w tej pięknej dyscyplinie, która się nazywa MMA i która jest prawdziwym sportem – Mamed dla „Magazynu Sportowego” Radia UWM FM.

Na dzień dzisiejszy najbardziej prawdopodobnym rywalem dla Mameda jest Robert Soldić oraz Scott Askham. Mariusz Pudzianowski lub Szymon Kołecki to raczej zawodnicy, którzy mogą stoczyć walkę z Mamedem pod koniec kariery 40 letniego Czeczena, chodź jak wiemy wszystko może się zdarzyć.

Czy chcielibyście obejrzeć walkę Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem? Piszcie w komentarzach.

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *