Kosmicznie docięty człowiek „bez grama tłuszczu” – Helmut Strebl

Helmut Strebl rzeźba docięcie shareed

Helmut Strebl to prawdopodobnie najlepiej docięty człowiek na Świecie, jego kosmiczny poziom tkanki tłuszczowej szacuje się na około 2-4%. Helmut „jest docięty do kości”, w Internecie można znaleźć przesadzone tytuły artykułów i wideo, gdzie autorzy twierdzą, że Strebl posiada 0% tkanki tłuszczowej.

Helmut Strebl ma aktualnie 52 lata, słuch o nim w mediach społecznościowych zaginął w 2016 roku, nie znamy powodu nagłego usunięcia się z sieci. Zdjęcia z jego lat świetności pochodzą z okresu w którym miał mniej jak 50 lat.

Niesamowity biceps

Helmut pochodzi z Austrii, co prawda jego sylwetka to żadna nowość, ponieważ jego zdjęcia w Internecie przewijają się już od lat, aczkolwiek do tej pory nie spotkał się drugi taki człowiek, który dysponowałby tak niskim poziomem tkanki tłuszczowej, wygląda jakby był obdarty ze skóry.

POLUB NAS NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Strebl twierdzi, że jest 100% naturalem, ma 190 centymetrów wzrostu, waży 91 kilogramów i nigdy nie sięgał po sterydy. Tego oczywiście nigdy pewnym być nie można, tym bardziej przy tak wyróżniającej się od normy sylwetce.

Plecy bogate w niezliczoną ilość szczegółów i prążków

Wskaźnik FFMI – (fat free mass index) – jest to wskaźnik suchej masy mięśniowej, który jest obliczany na podstawie wagi, wzrostu oraz poziomu tkanki tłuszczowej. Dzięki otrzymanemu wynikowi, możemy oszacować, na ile prawdopodobne jest, że dany zawodnik jest kulturystą naturalnym lub zażywającym sterydy.

Wskaźnik FFMI u Helmuta wynosi 23,62, co daje 54,9% szans, że jest naturalem. Czyli taka sylwetka jest możliwa do osiągnięcia naturalnie, aczkolwiek nie można wykluczyć, że zawodnik nie wspomagał się dopingiem.

Interpretacja FFMI : 18-19 = średnia | 20-21 = powyżej średniej | 22 = Doskonałe | 23-25 ​​= Superior | 26-27 = Uważane za podejrzane, ale nadal możliwe do osiągnięcia w sposób naturalny | 28 – 30 = Bardzo mało prawdopodobne, aby można go było otrzymać w sposób naturalny bez stosowania sterydów.

helmut strebl rzeźba shareed

Helmut Strebl kulturystyka

Helmut Strebl brał udział w zawodach kulturystycznych, jest również trenerem personalnym i dietetykiem. Przygodę z siłownia rozpoczął, ponieważ jako 12 latek był bardzo chudy i nie chciał być popychadłem. W wieku 16 lat rozpoczął treningi na siłowni, co pozwoliło nabrać mu pewności siebie.

Strebl był mistrzem świata w kulturystyce oraz model fitness. Zdobył pierwsze miejsce na MŚ Pro w Miami w 2013 i 2014 roku. W 2008, 2009 i 2010 roku zdobywał mistrzostwo Europy w kulturystyce naturalnej.

Był również Mr. Austria w 1996 roku oraz Mr. Fitness w 1998. Mistrz Europy z 2011 roku w kulturystyce naturalnej FAME.

Helmut je od 5 do 7 posiłków dziennie. Białka jajek, kurczak, indyk, wołowina i ryby to główne źródła białka tego zawodnika. Węglowodany, czerpie głownie z brązowego ryżu i batatów.

helmut strebl biceps

Sylwetka Helmuta jest nie z tej planety, posiada całą masę szczegółów umięśnienia, niesamowity długi biceps, prążki niemalże na całym ciele, nawet na szyi!

Jak podoba się wam sylwetka być może największego „dociętusa” w historii kulturystyki? Piszcie w komentarzach.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 4

Dodaj komentarz