Mistrzostwa Polski Strongman Nadarzyn 2016

MP Strongman Nadarzyn 2016

strongman plakat mistrzostwa świataZapowiedź bardzo ważnych zawodów, tym razem tematem nie jest kulturystyka a Strongman. Mistrzostwa Polski Strongman 2016 które odbędą się 15 – 17 Kwietnia w Nadarzynie (woj. mazowieckie) w Warsaw Expo.

Wydarzenie to jest również eliminacjami do Mistrzostw Świata w 2017 roku. Konkurencje w których zobaczymy siłaczy w kategorii OPEN: Yok o wadze 400kg, martwy ciąg autem, belka, zegar, walizki 150 kg oraz przenoszenie bala 90 kg. Dnia 17 Kwietnia odbędą się zawody w kategorii do 105 kilogramów.

Mistrzostwa Polski to wspaniała okazja aby powspominać złote czasy StrongMan w Polsce, kiedy Mariusz Pudzianowski był najsilniejszym człowiekiem na Świecie, a wszystkie rodziny w Polsce zasiadały w Niedziele przed telewizorami, aby zobaczyć jak po raz kolejny deklasuje rywali. Wejdź i poznaj resztę atrakcji.

Całe wydarzenie będzie obfitować w wiele ciekawych eventów, jednym z nich będą warsztaty grillowe pod okiem mistrzów kulinarnych, podczas których zostanie podjęta próba pobicia rekordu Guinness’a w największym grillu na Świecie. Odbędą się również targi budowlane- Building Solutions. Start godzina 10:00.

Mistrzostwa Polski Strongman Nadarzyn 2016 – plakat

mistrzostwa polski strongman

MP Strongman Nadarzyn 2016

Opłata startowa to 25 złotych, zgłoszenia wysyłamy na mail: [email protected] / Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na oficjalnej stronie strongman: MP 2016 – Strongman.pl

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz