Mariusz Pudzianowski problemy z uchodźcami i prokuraturą

Mariusz Pudzianowski uchodźcy i prokuratura

mariusz pudzianowski formaMariusz Pudzianowski już od kilku tygodni zmaga się z problemami które nie dotyczą w żaden sposób jego sportowej kariery – Strongmana oraz zawodnika MMA. O całej aferze piszą już nawet w Wielkiej Brytanii w gazetach takich jak Daily Mail i The Sun, według których Pudzian jako właściciel firmy transportowej musiał zapłacić jak do tej pory, bagatela 40 tysięcy funtów mandatów oraz odniósł straty materialne w wysokości 23 tysięcy funtów.

Czego dotyczy całe to zamieszanie i jak doszło do tego że Mariusz ma problemy z prokuratura? Pudzianowski pod wpływem wielkich emocji napisał na portalu FaceBook że na uchodźców będzie czekać z kijem bejsbolowym broniąc się przed tymi, którzy niszczą jego ciężarówki oraz towar we Francji terroryzując kierowców.

Pudzian dodał wczoraj film ukazujący symbolicznie jego patriotyzm.

 

Uchodźcy we francuskim Calais często uzbrojeni w noże napadają na tiry, terroryzując kierowców, ukryci w ciężarówkach mają na celu dostać się do Wielkiej Brytanii. Rozwiązanie problemu które zaprezentował Pudzian na swoim profilu na FaceBooku nie spodobało się działaczce HejtStop, która doniosła na samego poszkodowanego do prokuratury.

W ten sposób zaczęła się cała ta maskarada która ciągnie się już kilka tygodni, w Internecie rozgorzały dyskusję w których przeważają pozytywne komentarze z wyrazami poparcia dla Pudzianowskiego. Ludzie uważają, że broni swego i powinien pozwać francuską policję za to, że nie dba o bezpieczeństwo kierowców oraz ciężarówek, a on sam jest poszkodowanym a nie agresorem.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz