XII Puchar Ziemi Puckiej – kulturystyka Żelistrzewo 2016

Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo 2016

puck żelistrzewo kulturystyka zawodyŚwietna wiadomość dla fanów kulturystyki, zimowa przerwa dobiega końca, wracamy z powrotem z wielkim przytupem, za tydzień zawody Levrone Pro Classic a już za dwa XII Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2016. Start 6 Marca o godzinie 11:30 w sali Domu Kultury w Żelistrzewie.

Kategorie w których zaprezentują się debiutanci, juniorzy, seniorzy oraz weterani:
Kulturystyka klasyczna mężczyzn, kulturystyka juniorów (16-23 lat), kulturystyka mężczyzn do 75, 90 oraz 90 kg +, kulturystyka weteranów (+40 lat) oraz debiutantów. Ponadto zobaczymy: Fitness sylwetkowe kobiet, bikini fitness, fit model – kobiet i mężczyzn oraz fitness plażowe mężczyzn.

Głównym organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie ”Ziemia Pucka” oddział Leśniewo. Cała impreza z pewnością wpłynie na popularyzację kulturystyki w tym rejonie oraz wyłoni najlepszych zawodników w danych kategoriach.

Dla zawodników

Aby wziąć udział w Pucharze Ziemi Puckiej, trzeba być zrzeszonym w klubie który jest członkiem związku PZKFiTS.

Zgłoszenia muszą być dostarczone do 28 lutego 2016, jeżeli jesteś zainteresowany startem, wypełnij formularz który znajduje się na stronie związku PZKFiTS: http://pzkfits.pl/xii-puchar-ziemi-puckiej-w-kulturystyce-zelistrzewo-2016/.

Weryfikacja zawodników odbywa się w ten sam dzień od 9 – 11

Podczas weryfikacji zawodnik musi posiadać: ważną licencję zawodnika, kartę zawodnika, świadectwo lekarskie które potwierdza zdolność do udziału w zawodach, strój oraz płytę ścieżki dźwiękowej która zostanie odtworzona podczas programu dowolnego.

Wpisowe wynosi 60 zł, w przypadku debiutantów jest to 150 zł.

Puchar Ziemi Puckiej – Żelistrzewo 2016 | Nagrody

Miejsca I, II, III – medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe (nie dotyczy kategorii Fit-Model)

Miejsca IV – VI – dyplomy

Laureaci kategorii OPEN – otrzymają specjalne Puchary.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz