Siłownie Fitness World powracają do gry! Sieć pozyskała nowego inwestora

fitness world siłownie wracają

Świetne wiadomości dla wszystkich klubowiczów sieci Fitness World, sieć siłowni przejdzie reaktywację, FW pozyskało nowego inwestora dzięki czemu wraca do gry!

W Listopadzie informowaliśmy, że sieć ogłosiła zamknięcie swoich klubów w całej Polsce, składając wniosek o upadłość (https://www.pakernia24.pl/fitness-world-lockdown-upadlosc-2020/). Ta wiadomość nie przeszła bez echa, ponieważ sieć posiadała aż 19 klubów w całej Polsce, głównie w największych miastach.

fitness world upadłość 2020

Wczoraj 16 Grudnia sieć wydała nowy komunikat, pozyskali nowego inwestora, mogą kontynuować swoją działalność.

Oto komunikat Fitness World w mediach społecznościowych

„Kochani!
Nadal nie możemy w to uwierzyć, ale udało się znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji. To oznacza tylko jedno – już wkrótce otworzymy się dla Was ponownie! ❤”

„W tym samym składzie, z tymi samymi uśmiechami, z tą samą energią do działania! Wiemy, że dla wielu z Was rodzinna atmosfera w naszych klubach jest nie do zastąpienia, dlatego nie możemy doczekać się chwili, gdy zobaczymy się z Wami ponownie!”

„Sprawdźcie swoje skrzynki e-mailowe! Wysłaliśmy do Was wiadomość z najważniejszymi informacjami na temat karnetów i nowych zasad powrotu na siłownie. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce”

„Do zobaczenia w klubach!”

Inwestorem strategicznym została firma Medicover, która zapewnia opiekę medyczną dla polskich firm. Między innymi jest to właściciel operatora pakietów sportowych OK System, który pozwala pracownikom na korzystanie z siłowni, aquaparków, basenów, szkół jogi i tańca, kręgielni czy torów gokartowych.

Lokalizację klubów oraz ceny karnetów pozostają bez zmian!

Niewykorzystane środki za karnet w październiku zostaną przeksięgowane na poczet 14 dni od momentu otwarcia klubów.

Czy zamierzasz dalej korzystać z sieci siłowni Fitness World? Napisz w komentarzu.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz