Kolejna operacja Ronniego Colemana zakończona powodzeniem

ronnie coleman operacja 2018Ronnie Coleman przeszedł operację kręgosłupa. 53-letni Big Ron borykał się ostatnio z bólem w dolnej części pleców oraz utykaniem na jedną nogę, konieczna okazała się operacja. Zabieg na całe szczęście został zakończony powodzeniem!

Termin co prawda przesunął się o dwa tygodnie lecz Ronnie, wcale nie przejął się tym faktem, czas ten spędził ostro trenując na siłowni (to się nazywa miłość do kulturystyki) 🙂 

Z ostatniej chwili, najnowsze wieści nie są dobre 🙁 

Mistrz Ronnie Coleman wydał prawie 2 mln $ na operacje i nie będzie chodzić ?

Kiedy powróci ?

Po zabiegu ośmiokrotny zdobywca statuetki Sandowa – tytułu Mr Olympia, będzie miał około 6 miesięcy przerwy od sali treningowej. Nic dziwnego, że przed zabiegiem Big Ron postanowił maksymalnie wykorzystać okazję i robić to co kocha najbardziej, czyli ciężki trening, przyznał że bez niego będzie mu bardzo ciężko.

Czy było warto ?

Ronnie zapytany czy było warto poświęcić się tak dla tytułów, powiedział że było warto i jedyne co by zrobił inaczej to ciężej trenował – to się nazywa Mistrzostwo 🙂 !

Kulturysta tymczasem odpoczywa w towarzystwie rodziny i przyjaciół, jest wdzięczny swoim fanom i dziękuje za wsparcie w trudnych chwilach. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia, wielkiemu 53-letniemu mistrzowi!

Ronnie Coleman motywacja – WIDEO

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

3 thoughts on “Kolejna operacja Ronniego Colemana zakończona powodzeniem

  1. Ledwo go zoperowali, a już trenuje. Świetny gość. Ja po okropnej kontuzji barku straciłem większość formy. Praktycznie musiałem zacząć od zera. Dobrze że trener personalny przyszedł z pomocą i podrzucił LargoMass, który w całkowicie naturalnym składzie zawiera argininę, karnitynę i naturalny booster testosteronu. Dzięki temu w krótkim czasie tkanka mięśniowa przyrosła, a ja wróciłem do swojej sylwetki.

Dodaj komentarz