Wskazówki od Pudziana jak pompować grzbiet? Jaka aktualna waga?

43letni Mariusz Pudzianowski coraz bardziej aktywnie publikuje materiały na swoim kanale na YouTube, aktualnie ma już 103 tysięcy subskrybentów i z dnia na dzień liczba szybko rośnie.

W odpowiedzi na pytania fanów, były StrongMan, aktualnie zawodnik MMA federacji KSW, pokazał jakie aktualnie wykonuje ćwiczenia na swoje plecy. Pudzian przyznał również, że waży aktualnie 121 kilogramów!

Mariusz oznajmił, że nigdy jakoś specjalnie nie skupiał się nad plecami, trenuje je podstawowo. Pudzian przyciąga drążek wyciągu górnego do klatki piersiowej oraz karku siedząc w szerokim chwycie. Ciężar, dobiera w taki sposób aby mógł wykonać 10-12 powtórzeń.

Obciążenie, które używa nie jest zbyt duże, ponieważ Pudzian jest aktualnie zawodnikiem MMA i nie zależy mu, żeby jego mięsnie rosły zbyt duże, to przeszkadza w walce…

Dodatkowo podciąga się na klasycznym drążku, również do klatki piersiowej i karku.

Te ćwiczenia Mario robi raz w tygodniu po około 6 serii.

Widać, że Mariusz kocha to co robi i nie może żyć bez „żelastwa”, mimo tego, że ma świadomość, że trening na siłowni mu nie pomaga w klatce, robi to co lubi. Sam mówi, że „ciągnie wilka do lasu”, wywodzi się z siłowni i tam prawdopodobnie zostanie 🙂 !

W Grudniu tego roku prawdopodobnie odbędzie się walka Pudzianowskiego w federacji KSW, jak myślicie kto będzie jego przeciwnikiem, czyżby nowy nabytek KSW Martyn Ford?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Jedna odpowiedź w temacie “Wskazówki od Pudziana jak pompować grzbiet? Jaka aktualna waga?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *