Były strongman Pudzianowski na KSW 32 Londyn

KSW 32 LONDYN

ksw 32 londynJuż za 18 dni bo 31 Października, były StrongMan Mariusz Pudzianowski, pięciokrotny Mistrz Świata, stoczy swoją kolejną walkę w formule MMA, jego przeciwnikiem będzie utalentowany Peter Graham. Dodatkowo Oli Thompson kolejny Strongman na gali zmierzy się z Michałem Włodarkiem, a Rafał Moks pseudonim – kulturysta z Jimem Wallheadem. Pierwszy raz gala KSW odbędzie się poza granicami Polski, jeżeli chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, będziesz musiał jechać aż do Londynu, na Wembley SSE Arena.

moks, pudzianowski, thompson
Na Górze Oli Thompson, dół od lewej Mariusz Pudzianowski i Rafał Mosk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy Pudzilla przedłuży swoją passę do 5 kolejnych wygranych ? Czy znów znokautuje swojego rywala po 27 sekundach walki ? Tego nie wiemy, jednak jedno jest pewne… Tanio skóry nie sprzeda!

Ceny biletów wahają się od 45 do 125 Funtów, w zależności od odległości miejsca od klatki. Chcesz dowiedzieć się o istniejącej szansie na walkę Pudzian vs Fiodor Jemieljanienko, czytaj dalej.

KSW 32 Londyn – trailer

Jeżeli Pudzianowski wygra z Peterem Grahamem, bardzo zbliża go to do walki o Mistrzowski Pas KSW wagi ciężkiej, który aktualnie należy do Karola Bedorfa, warto wspomnieć że Bedorf wygrał ostatnio z Grahamem decyzją sędziów. Jest to wielki sprawdzian dla umiejętności Pudzilli, jeżeli poradzi sobie lepiej od Karola, będzie to wyraźny sygnał dla właścicieli federacji, aby dać mu szansę walki o pas.

Mariusz Pudzianowski vs Fiodor Jemieljanienko ?

Mało tego w mediach na całym Świecie zrobiło się głośno o możliwym pojedynku Mariusz Pudzianowski vs Fiodor Jemieljanienko, jak do tego doszło?

Japońska federacja wraca do łask, szukają więc dobrych zawodników aby rozkręcić całą imprezę, zaangażowane w projekt jest również Polskie KSW… na debiutanckiej gali RFF wystąpi sam Rosyjski Mistrz MMA Fiodor Jemieljanienko, jego rywal jednak nie został jeszcze ogłoszony. W internecie aż huczy od plotek na temat rywala dla Fiodora, internauci typują Pudziana, takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe, a sam Mariusz podczas wywiadu mówi że „Nie byłbym na straconej pozycji, wszystko jest jedynie kwestią negocjacji”. To byłby hit sezonu! Były Mistrz Strongman i wielka Gwiazda MMA, kto okazałby się lepszy? Na ten moment można tylko spekulować…

Na KSW 32 będziemy mogli zobaczyć również pojedynki: Borys Mańkowski vs Jesse Taylor, Marcin Różalski vs James McSweeney, Rafał Moks vs Jim Wallhead oraz Oli Thomson vs Michał Włodarek.

Już dziś zapraszamy do kibicowania największym pakerom na tej gali !

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

 

 

 

 

 

 

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz