Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness Mrozy 2015

Puchar Polski w kulturystyce i fitness Mrozy 2015

kulturystyka puchar polskiZapowiedź kolejnych zawodów: Puchar Polski w kulturystyce i fitness, odbędzie się 17 – 18 Października 2015r. w Hali Sportowej na ul. Licealnej 7 w Mrozach (Mińsk Mazowiecki), start godzina: 10:00.

Cena biletu na tą wielką galę sportów sylwetkowych to 30 zł, dostępne będą stoiska z suplementami oraz zaplecze gastronomiczne. Zawody te są jednocześnie eliminacjami do:

Mistrzostw Świata: kulturystyka i kulturystyka klasyczna mężczyzn, które odbędą się 05 do 09 Listopada 2015 oraz Mistrzostwa Świata Fitness w Budapeszcie – 13 do 16 Listopada 2015, z których zapowiedzi i relację znajdziecie również na Pakernia24.

Kategorie które można będzie zobaczyć w Mrozach to: kulturystyka mężczyzn wszechwag oraz klasyczna, fitness mężczyzn, męska sylwetka, fitness sylwetkowe oraz atletyczne kobiet, kulturystyka dla niepełnosprawnych poruszających się na wózku i pary mieszane.

Puchar Polski W Kulturystyce i Fitness Mrozy – plakat

plakat zawody kulturystyka
gala wielka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawodnicy którzy chcą wziąć udział w tych zawodach muszą być zrzeszeni w PZKFiTS, zawodnik może wystąpić tylko w jednej kategorii indywidualnej. Zgłoszenia do 09 Października, aby to zrobić wejdź na stronę związku PZKFiTS i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Weryfikacja 17 Października w godzinach 17 – 19.

Organizatorzy: Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Mińśki Klub Sportowy : KWADRAT.

Nagrody i ich pula ustalana jest wedle poziomu w danych kategoriach, w skład wchodzą suplementy, nagrody rzeczowe oraz nagrody pieniężne.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian – szczegóły ze strony związkowej PZKFiTS.

Ocena: 5/5 | Głosów: 2

Dodaj komentarz