Przedtreningówki dla trenujących – dodatkowy „power” do ćwiczeń

Przedtreningówki zyskują coraz większą popularność wśród ćwiczących na siłowni, dlaczego po nie sięgamy? co otrzymamy dzięki zażyciu tej odżywki?

Pęd naszego życia oraz coraz większa liczba obowiązków, zabiera wiele energii. Po ciężkim dniu, często nie mamy siły nawet na naszą ulubioną aktywność fizyczną jaką jest trening na siłowni. Tutaj z pomocą przybywają przedtreningówki, dzięki którym nasz organizm zostaje pobudzony, zyskujemy ogromny zastrzyk energii i motywacji do działania.

Co to jest i co daje przedtreningówka?

W dużym skrócie przedtreningówka jest to odżywka, która zawiera specjalną mieszankę składników, które mają na celu pobudzić nasz organizm i spowodować jeszcze lepszą pompę mięśniową, dzięki czemu będziemy w stanie wykonać czasami jeden z najlepszych treningów w naszym życiu, pomimo tego, że wcześniej nie mieliśmy nawet ochoty iść na trening!

Przedtreningówki są w pełni legalne i powszechnie dostępne. Szczerze polecam, zamawiać suplementy w najniższych cenach, doskonałym miejscem do tego będzie sklep z odżywkami online.

Przedtreningówki nadają się praktycznie dla każdego, w zależności od składników uzyskamy większą pompę, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, ogromne pobudzenie, zastrzyk energii, dodatkową motywację.

W przedtreningówce spotkamy zazwyczaj kofeinę, guaranę, yerba mate, taurynę, kreatynę, beta-alaninę, witamine c, l-argininę, l-tyrozynę, l-cytrulinę.

olimp redwailer

Jedną z najlepszych przedtreningówek jaką znam jest suplement Olimp Redweiler, jest to wysokiej jakości odżywka, od znanej i renomowanej firmy Olimp Sport Nutrition. Dzięki tej odżywce otrzymasz dodatkowe siły do treningu, zmniejszysz zmęczenie przed treningiem, zwiększysz swoje skupienie i wykonasz trening na wysokich obrotach.

Przedtreningówka Redweiler jest suplementem wieloskładnikowym , w swoim składzie zawiera aż 14 składników aktywnych, dzięki którym twój trening będzie jeszcze lepszy. Znajdziesz w nim: alfa-ketogutaran l-argininy, jabłczan cytruliny, cytrynian trisodowy, witamina b6, beta-alanina, monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny TCM, fosforan wapnia, niacyna, witamina b1, l-tyrozyna, kofeina, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt pieprzu czarnego.

Główne działanie suplementu to:

  • ekstremalna pompa mięśniowa
  • zwiększenie siły i wytrzymałości
  • dłuższy i cięższy trening
  • lepsze pobudzenie i energia do treningu
  • ograniczenia odczuwalnego zmęczenia podczas treningu, dzięki witaminie B6

Podsumowując, jeżeli często brakuje ci motywacji i siły do wykonania treningu, bądź twój trening nie wygląda tak jakbyś chciał, warto sięgnąć po dodatkowe wspomaganie w formie dobrej przedtreningówki. Dodatkowo różne formy kreatyny zawarte w suplemencie, pozwolą szybciej osiągnąć upragniony cel treningowy!

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz