Hadi Choopan w końcu otrzymuje wizę? wystartuje na Mr Olympia 2020!

Hadi Choopan wiza 2020 mr olympia
instagram.com/hadi_choopan/

Wspaniałe wiadomości prosto z kulturystycznego Świata, Hadi Choopan po ciężkich bojach, podobno otrzymał wizę, dzięki czemu będzie mógł wystąpić podczas Mr Olympia 2020! Hadi jest w niesamowitej formie i z pewnością ma szansę na TOP3.

W zeszłym roku podczas Mr Olympia 2019, zajął 3 miejsce, ponadto zgarnął nagrodę publiczności Mr Olympia People’s Champ. Choopan w zeszłym roku również miał problemy z wizą, jednak ostatecznie udało mu się wziąć udział w rywalizacji z najlepszymi kulturystami Świata.

W tym roku sprawę dodatkowo komplikuje pandemia koronawirusa, która z pewnością nie ułatwia zadania Irańczykowi. Według doniesień, Hadi otrzymał wizę na kilka dni przed Mr Olympia, miejmy nadzieję, że Hadi bez problemu dotrze do Stanów Zjednoczonych i zdąży wystartować na Mr Olympia!

Czekamy jeszcze na oficjalny komunikat na Instagramie Choopana, jednak na czas pisania tego artykułu, nie mamy oficjalnego potwierdzenia!

„Hadi otrzymał wizę i będzie mógł startować w Olimpii. Wreszcie mamy dobre wieści! Kto jeszcze jest podekscytowany, gdy hadi konkuruje ?!”

Wszystko wskazuje na to, że te nieoficjalne doniesienia są prawdziwe i Hadi będzie mógł wystąpić na Mr Olympia 2020. Oczywiście o ile nie dojdzie do jakiś złych zdarzeń i dotrze na nie na czas. Obserwując ostatnie aktualizację formy Choopana, możemy być pewni, że wniesie na scenę, „kawał zdrowego mięsa”!

Jeżeli doniesienia są prawdziwe, a prawdopodobnie są, teraz pozostaje kwestia dostania się do USA oraz przejścia testu na covid-19. Miejmy nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży i zobaczymy sympatycznego Irańczyka na scenie Mr Olympia!

Jak oceniacie szansę Hadiego w tym roku? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *