58-letnia legenda kulturystyki Dorian Yates miał wypadek na rowerze

dorian yates wypadek 2020 rower
źródło: instagram.com/thedorianyates/

Żywa legenda kulturystyki Dorian Yates miał wypadek rowerowy, podczas którego doszło do zwichnięcia ramienia! Całe szczęście, obyło się bez większych obrażeń.

Dorian jest sześciokrotnym zdobywcą tytułu Mr Olympia (1992-1997). Jeden z najbardziej utytułowanych kulturystów na Świecie, pod względem liczby nagród ustępuje jedynie Ronniemu Colemanowi, Arnoldowi Schwarzeneggerowi, Philowi Heathowi oraz Lee Haneyowi.

Do wypadku rowerowego doszło podczas jazdy po plaży, Dorian trafił na plamę oleju, doszło do utraty kontroli nad pojazdem, spadając doznał bolesnej kontuzji zwichnięcia ramienia.

„W piękny, słoneczny niedzielny poranek pomyślałem, że będzie to spokojna przejażdżka rowerem wzdłuż plaży, aż trafiłem na plamę oleju. Straciłem panowanie nad rowerem, powodując upadek na ramię. Rezultatem było bardzo bolesne zwichnięcie prawego ramienia. Podziękowania dla przechodniów, szczególnie pani Marii za pomoc w dotarciu do drogi, na której moja żona
@gal_yates zawiozła mnie do szpitala. Właściwie moja żona
@gal_yates to pisze, ponieważ nie mogę używać prawej ręki.”

„Muszę unieruchomić ramię przez minimum 3 tygodnie, a następnie długi okres rehabilitacji i regeneracji, co oznacza brak treningu, znowu 😩 co będzie trudne.”

„Zakrzepica na początku roku, a teraz to wyzwanie. 2020, co za rok.”

Życzymy Dorianowi szybkiego powrotu do zdrowia, aby nowy rok 2021 był bardziej szczęśliwy niż ten, w którym najpierw walczył z zakrzepicą, teraz kontuzja z powodu wypadku na rowerze…

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz