Promocje Fortuna dla nowych graczy

fortuna

Bukmacher Fortuna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób typujących zakłady online. Wpływ na tę popularność ma przede wszystkim bardzo korzystna oferta promocyjna dla nowych graczy. Sprawdź, co przygotował operator dla swych klientów.

Fortuna – bonus powitalny

Oferta powitalna dla osób, które zarejestrują konto w serwisie bukmachera, składa się z trzech bonusów o łącznej wartości 2230 zł. Aby otrzymać od buka Fortuna bonus powitalny, wpisz specjalny kod w odpowiednie pole podczas zakładania konta na stronie. Zawsze aktualne kody Fortuna znajdziesz na ZawodTyper.pl.

Freebet o wartości 20 zł

Pierwszy Fortuna bonus powitalny to darmowy zakład w kwocie 20 zł. Freebet nie wymaga wpłaty własnej. Po założeniu konta i wpisaniu kodu promocyjnego otrzymasz 20 zł w postaci 2800 punktów FKP. Są to kredyty, które zbierasz jako gracz Fortuny, a następnie wymieniasz na różnego rodzaju nagrody w e-sklepie bukmachera. Nagrodami są zazwyczaj atrakcyjne promocje i bonusy.

Po rejestracji dostaniesz więc 2800 punktów, które możesz łatwo wymienić na freebet. Zakład bez wpłaty własnej to szczególnie lubiana promocja wśród typerów, pozwalająca na uzyskanie za darmo środków pieniężnych.

Promocje dla nowych graczy Fortuna – cashback

Kolejnym bardzo popularnym rodzajem bonusu jest zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł. Cashback to promocja polegająca na zwrocie pieniędzy na konto użytkownika w przypadku porażki. Jeśli więc postawisz zakład za konkretną kwotę, nie będziesz miał szczęścia i przegrasz, bukmacher zwróci Ci pieniądze na Twoje konto w serwisie. To oznacza, że rozpoczynając swą przygodę z bukiem, nie ryzykujesz własnych środków. Możesz więc grać bez obaw, mając pewność, że w razie niepowodzenia dostaniesz zwrot gotówki, pomniejszonej o obowiązkowy podatek od obrotu wynoszący 12%.

Promocje dla nowych graczy Fortuna w postaci cashbacku obowiązują tylko przy pierwszym zakładzie, który pochodzi z wpłaconych środków. Maksymalna suma zakładu bez ryzyka wynosi 210 zł. Istotnym atutem tej promocji jest brak innych wymogów dotyczących bonusu. Nie musisz więc obstawiać konkretnej liczby zdarzeń na kuponie albo minimalnego kursu. Bonus trzeba aktywować w ciągu 3 dni od rejestracji w sekcji „Moje bonusy” przy pierwszym zalogowaniu na konto.

Pamiętaj, że cashback przysługuje Ci wyłącznie na pierwszy zagrany kupon. Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot środków na konto, jeśli nie, to również masz szczęście, bo wygrana jest Twoja.

Kody Fortuna na bonus od depozytu

Ostatnim, a przy tym najatrakcyjniejszym elementem bonusu powitalnego od Fortuny jest bonus od depozytu, wynoszący nawet 2000 zł. Wpisując specjalny kod Fortuna, bonus powitalny w postaci podwojenia pierwszej wpłaty otrzymasz na swoje konto w portalu. Jeśli więc wpłacisz 2000 zł do depozytu, to taką samą sumę otrzymasz w postaci bonusu.

Pamiętaj, że masz tylko 3 dni od momentu rejestracji na zaakceptowanie bonusu w sekcji „Moje bonusy” w panelu użytkownika. W ciągu kolejnych 3 dni musisz dokonać pierwszej wpłaty, a następnie masz 4 dni na zawarcie zakładu z określonymi warunkami obrotu. Kupony zaliczane do obrotu muszą zawierać przynajmniej 3 zdarzenia z kursem minimum 1.6, a sam obrót musi wynieść 4x.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *