Phil Heath, czy na stałe odszedł z kulturystyki?

Phil Heat 2019
źródło instagram

Cała masa fanów nie wierzyła kiedy Phil Heath ogłosił, że nie będzie startował w tegorocznych zawodach Mr Olympia. Fani byli wielce zawiedzeni i chodziły plotki o całkowitym zerwaniu Phila z kulturystyką.

W zeszłym roku siedmiokrotny zwycięzca Mr Olympia Phil Heath musiał ustąpić wielkości Shawna Rhodena i oddać tytuł Mr Olympia 2018 w jego ręce.

Phil Heat kulturysta
źródło instagram

Fani spodziewali się że w roku 2019 Phil odbierze ten tytuł i znowu zostanie mistrzem, ale tak się jednak nie stało, zrezygnował z udziału w Mr Olympia 2019 ponieważ chciał odpocząć, również zabrakło na zawodach Shawna Rhodena który przez kłopoty z prawem, został wykluczony z zawodów.

Brandon Curry Mr Olympia 2019
źródło instagram


Mr Olympia 2019 ostatecznie wygrał Brandon Curry który zwyciężył w tych zawodach po raz pierwszy, gratulacje.

Phil Heath
źródło instagram

Fani Phila Heatha chcąc dowiedzieć się czy na stałe odchodzi z kulturystyki, zapytali go w prost na portalach społecznościowych. Nie czekali długo na odpowiedź, Phil dodał wpis o treści :

Wszyscy chcą powrotu. Ale ja nigdy nie odszedłem. Nie przeszedłem na emeryturę ani nic takiego. Ludzie mówią „Chcemy żebyś wrócił”. Ale czy ja naprawdę odszedłem?


Po tych słowach zostaje niewątpliwe pytanie: Czy za rok zobaczymy Phila Heatha na Mr Olympia 2020? A może razem z Shawnem Rhodenem? Według nas tak właśnie będzie.

Ale tego dowiemy się już w przyszłym roku, transmisja z Mr Olympia 2020 również odbędzie się na naszej stronie, jak też to było w tym roku. Zapraszamy !

Redaktor Pakernia24: Bartek Janczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.