TOP5 Największych bicepsów świata bez syntholu

Na samym wstępie należy podkreślić, że poniższe zestawienie TOP5 największych bicepsów świata, dotyczy ludzi, którzy nie wstrzykiwali sobie oleju typu synthol, czy też wstawiali sztuczne implanty bicepsów.

Ranking przedstawia największe bicepsy Świata, które zostały uzyskane bez ingerencji olejów i operacji plastycznych, jednocześnie prezentując przyzwoity poziom definicji mięśni!

Jako ciekawostkę mogę dodać, że rekord Świata w wielkości bicepsów należy do nijakiego Mustafy Ismaila, obwód jego ramienia wynosi 78,74 centymetra, jednak jest to efekt syntholu…

Nie warto pokazywać, ale ku przestrodze innym…

Miejsce 5 – Arnold Schwarzenegger

Obwód bicepsa Arnolda Schwarzeneggera wynosił 56 centymetrów przy wzroście 188 centymetrów! Niesamowity biceps z bardzo wysokim wierzchołkiem, świetnie odseparowany od tricepsu.

Miejsce 4 – Lee Priest

Bicepsy Lee Priesta, może nie są największe, ale z pewnością robią największe wrażenie wizualne! Przy wzroście 163 centymetrów, dysponował bicepsami o obwodach 59,5 centymetra! To się nazywa mieć łapę!

Miejsce 3 – Ronnie Coleman

Ronnie Coleman biceps 61 centymetrów

Prawdziwa legenda kulturystyki, Ronnie Coleman, który osiem razy z rzędu wygrał zawody Mr Olympia! W szczycie kariery, obwód jego ramienia wynosił 61 centymetrów!

Miejsce 2 – Morgan Aste

Morgan Aste biceps 62 centymtery

Morgan Aste, to prawdziwy gigant, przy wzroście 190 centymetrów wzrostu, w okresie startowym ważył około 147 kilogramów, poza sezonem aż 160! Aste może poszczycić się obwodem ramienia wynoszącym około 62 centymetry!

Miejsce 1 – Greg Kovacs

Greg Covacs po prawej, po lewej Jay Cutler (57 centymetrów biceps)

Greg Covacs posiadał ramię o obwodzie 64 centymetrów w okresie startowym oraz bagatela 71 centymetrów poza sezonem!!! Jego wzrost to 187 centymetrów, waga poza sezonem według plotek to około 180 – 200 kilogramów! Według mnie to największy „naturalny” biceps na Świecie.

Oczywiście kulturystów, którzy posiadają biceps w okolicach 56-60 centymetrów jest cała masa. W tym rankingu wybrałem tych najbardziej znanych z najbardziej okazałymi bicepsami. Jeżeli nie zgadzacie się z moimi typami, piszcie w komentarzach swoje własne propozycję 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *