Oficjalnie: Shawn Rhoden nie wystąpi na Mr. Olympia 2020!

shawn rhoden

Tej wiadomości spodziewali się raczej wszyscy, już oficjalnie możemy ogłosić, że Shawn Rhoden nie weźmie udziału w zawodach Mr. Olympia 2020!

Shawn Rhoden poinformował oficjalnie swoich fanów, że nie będzie mógł rywalizować w Las Vegas o statuetkę Sandova. Cały światek kulturystyczny rozmyślał czy istnieje szansa aby ten niesamowity kulturysta wystąpił w tym roku na Olympii? Niestety wygląda na to, że nie ma takiej opcji.

Shawn Rhoden jest oskarżany o bardzo poważne czyny, dopóki sprawa nie wyjaśni się, Shawn nie może wystąpić na zawodach… IFBB unieważniło jego kartę PRO do czasu wyjaśnienia sprawy. Niestety pandemia koronawirusa nie pomaga w szybkim rozwiązaniu sprawy, która ciągnie się i ciągnie w nieskończoność.

Jego prawnicy dokonywali wszelkich starań aby jakoś obejść przepisy, była nawet mała nadzieja, że się uda, niestety już oficjalnie wiadomo, że się nie udało. Shawn w wywiadzie powiedział, że planuje wrócić jak najszybciej, jednak kiedy to nastąpi, nie wiadomo?

„Słuchaj, wiem, że wiele osób obrzuca Olympia LLC i IFBB Pro League o to, że Shawn konkuruje i tak dalej” – wyjaśnił Rhoden.


„Ale wszystko, co się ze mną dzieje, przebiega zgodnie z prawem i jestem gotów przejść przez ten proces. 
Następnym razem, gdy wejdę na scenę, wejdę na scenę i nic nie przeszkodzi mi w byciu najlepszym ze mnie lub odwróceniu uwagi od rywalizacji, a Olympia 2020 nie jest dla mnie w tym roku.


Słyszeliście to najpierw tutaj. 
Chcę być na scenie na 100% i rywalizować jako Shawn Rhoden bez niczego nad moją głową. 
Po zakończeniu tego procesu będę na scenie.


„Nic nie znaczy dla mnie więcej niż bycie na scenie” – kontynuował. 


„To odejdzie. 
To będzie za mną i będę mógł skupić się na wszystkim, nie tylko na kulturystyce, ale także na życiu Shawna Rhodena i wszystkim innym oraz na odzyskaniu swojego życia. 


Do tego czasu trenuję tak, jakbym startował, bo nic się nie zmieniło. 


Nadal trenuję, jem, ćwiczę, bo wiem, że pod koniec dnia wrócę na scenę i będę rywalizować na scenie jako Shawn Rhoden i nic więcej ”.

Miejmy nadzieję, że cała ta afera przeminie i okaże się, że Shawn Rhoden jest niewinny. Niestety Shawn nie młodnieje, ma już 45 lat i z każdym rokiem jego potencjał maleje, a szkoda, ponieważ jego forma jest fenomenalna! Oby zdążył jeszcze pokazać na co go stać!

Wywiad po Angielsku ze Shawnem Rhodenem

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *