Mr Olympia 2015 transmisja on line za darmo

Mr olympia 2015 on line

live online mr olympia 2015Mr olympia 2015 on line – jeżeli chciałbyś zobaczyć na żywo zmagania najlepszych kulturystów na Świecie, w najbardziej prestiżowej imprezie kulturystycznej w roku, mamy wspaniałą wiadomość. Jest to możliwe za darmo w linku który podamy na końcu newsa. Niestety w tym roku nie zobaczysz Kaia Greene ponieważ został usunięty z listy zawodników, prawdopodobnie z powodów sprzeczności interesów z IFBB PRO.

Pakernia24 już teraz mocno trzymama kciuki za naszego reprezentanta Roberta Piotrkowicza, który w tym roku prezentuje bardzo dobra sylwetkę, miejmy nadzieje że namiesza w stawce ! A wy jak myślicie kto wygra zawody Mr Olympia 2015 w tym roku ?

Wszyscy którzy mają w sercu wyryty napis, kulturystyka nie mogą opuścić tego wydarzenia, poniżej podajemy link do streama z Mr Olympia 2015, który rozpocznie transmisję o 4 rano w Sobotę naszego czasu. Miłego oglądania.

Mr olympia 2015 transmisja on-line

FLEXONLINE

 

Kolejna transmisja stream online w Niedziele o godzinie 4 nad ranem, a zobaczymy:

FINAŁY – Figure Olympia
FINAŁY – Mr. Olympia 212
FINAŁY – Mr. Olympia

Mr Olympia trochę historii

Mr Olympia to tytuł przyznawany zwycięzcy profesjonalnego konkursu kulturystycznego na tzw. Joe Weider Olympia Weekend te coroczne zawody odbywają się pod patronatem Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness ( IFBB ). Joe Weider stworzył go, by umożliwić zwycięzcy Mr Universe nadal konkurować i zarabiać pieniądze.

Pierwszy Mr Olympia odbył się 18 września 1965 w Brooklyn Academy of Music w Nowym Jorku. Pierwszym zwycięzcą został Larry Scott, najwięcej (po 8) mają Lee Haney i Ronnie Coleman, obecnym mistrzem jest Phil Heath. Film Pumping Iron z roku 1977 zawierał historię Mr Olympia do roku 1975 oraz pomógł w karierze aktorskiej Arnoldowi Schwarzeneggerowi i Lou Ferrigno. Istnieje także damska wersja tego konkursu tzw Ms Olympia Wszystkie konkursy odbywają się podczas weekendu Joe Weidera.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Ocena: 5/5 | Głosów: 3

Dodaj komentarz