Niesamowita metamorfoza po 70-tce, schudła 30 kg trenuje jak nastolatka

babcia metamorfoza 74 lata siłownia
instagram.com/trainwithjoan/

Joan MacDonald dołącza do grona osób, dla których wiek to tylko liczba, jak sama pisze na swoim Instagramie – „Nie możesz cofnąć zegara, ale możesz go ponownie nakręcić!”, ta sentencja znakomicie oddaje jej niesamowitą przemianę!

Joan w wieku 71 lat ważyła prawie 90 kilogramów, wzięła się za regularne ćwiczenia na siłowni oraz dietę. W wieku 74-lat waży 30 kilogramów mniej i staje się wielką gwiazdą Instagrama, która na swoim koncie zgromadziła już MILION obserwujących!

Oczywistym jest, że do końca wieku nie da się oszukać i może jej ciało nie jest tak jędrne jak nastolatki, jednak nie ma powodu do wstydu, można powiedzieć że wygląda fenomenalnie! Zbliża się koniec roku, większość z nas z pewnością będzie zapisywało swoje noworoczne postanowienia, oto co chcę przekazać wam 74-letnia Joan!

„W czasie, kiedy zbliżamy się do noworocznych postanowień, chcę przypomnieć, że jeśli ja mogłam to zrobić, to ty też możesz. Większość mojego dorosłego życia miałam nadwagę i próbowałam każdego rodzaju diety. Nie wiedziałam, że mogę zbudować jakąkolwiek masę mięśniową, dopóki nie zaczęłam ćwiczyć”

74-latka jest doskonałym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić, trzeba tylko chcieć i zrobić pierwszy krok. Joan prócz doskonałej sylwetki, odzyskała coś co jest najważniejsze, dobre samopoczucie i zdrowie! Sekret sukcesu Joan to „konsekwencja”, zrozumienie tego procesu zajęło MacDonald 70 lat, lepiej późno niż wcale 🙂

Joan ma również swój kanał na YouTube!

Serdecznie gratulujemy uzyskania tak wspaniałej metamorfozy! Z pewnością Joan jest doskonałą motywacją dla wszystkich osób otyłych oraz w wieku emerytalnym, które sądzą, że jest już za późno, aby wziąć się w garść i zawalczyć o Siebie. Zapamiętajcie raz na zawsze, nigdy nie jest za późno, oto doskonały przykład!

Redaktor Pakernia24: Tobiasz Ozdoba

Ocena: 5/5 | Głosów: 1

Dodaj komentarz