Unikalne zdjęcia Big Ramy na 6 dni przed Mr Olympia 2020!

źródło: instagram.com/bigdjames/

Patrząc na te zdjęcia możemy być pewni, że Big Ramy był świadomy, że z taką formą, tytuł Mr Olympia 2020 ma niemalże w kieszeni. Jego trener Dennis James publikuje zdjęcia formy aktualnego Mr Olympia, na 6 dni przed zawodami, forma życia!

Przed zawodami chyba nikt nie stawiał na Big Ramiego, po wielu latach walki, udało się zdobyć upragniony tytuł Mr Olympia. Big Ramy w 2017 zajął 2 miejsce, rok później zaledwie 6 miejsce.

W 2020 roku wszystko wydawało się iść dobrze, jednak otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, przez co mógł nie wystąpić na Mr Olympia, nie otrzymując kwalifikacji… Jednak Big Ramy otrzymał specjalne zaproszenia na Mr Olympia 2020, którego jak już wiemy nie zmarnował! Oto aktualizacja formy na 6 dni przed rywalizacją!

Slajdy przesuwaj strzałką w bok!

Po zwycięstwie na Mr Olympia 2020, na lotnisku w Egipcie został przywitany jak prawdziwy mistrz, tłum nie miał końca – https://www.pakernia24.pl/powitanie-big-ramy-egipt-mrolympia2020/.

Trzeba przyznać, że zdjęcia Big Ramiego robią ogromne wrażenie, jego forma jest niesamowita, jest ogromny a jednocześnie doskonale docięty! Prawdopodobnie Big Ramy wyznacza nowy trend w kulturystyce, ponieważ jego przeciwnicy na scenie wyglądali przy nim na nieco za małych…

Jak sądzicie, czy Big Ramy ma szansę powtórzyć ten wyczyn w 2021 roku, kto jest w stanie mu zagrozić?

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *