Kolejne porównanie tym razem Hadi Choopan vs mistrz kategorii 212!

źródło: instagram.com/shaunclarida/

Kilka dni temu prezentowaliśmy bardzo ciekawe porównanie dwóch Mistrzów Mr Olympia 2020, Big Ramy (kulturystyka OPEN) oraz Chris Bumstead (Classic Physique) – https://www.pakernia24.pl/big-ramy-vs-chris-bumstead-mr-olympia-2020/ – zdjęcia szybko stały się hitem Internetu!

Ich śladem poszedł kolejny zwycięzca Mr Olympia 2020 – Shaun Clarida, który wygrał w kategorii kulturystyka 212! Shaun wniósł na scenę formę życia, dzięki czemu pokonał panującego mistrza Kamala Elgargniego! Jego partnerem podczas sesji zdjęciowej był sympatyczny Hadi Choopan, który na Mr Olympia 2020, zajął 4 miejsce, przegrywając z 7-krotnym Mr Olympia Philem Heathem, zaledwie o 1 punkt! https://www.pakernia24.pl/hadi-choopan-phil-heath-mr-olympia-2020/

Shaun Clarida z Big Ramy!

Shaun Clarida i Hadi Choopan, poszli w ślady Big Ramiego i Chrisa Bumsteada, udostępniając bardzo ciekawą sesję, na której wykonują kilka bardzo ciekawych pozycji.

Hadi Choopan jest zdecydowanie większym zawodnikiem od Shauna, jednak nie można zapomnieć, że Hadi również startował w kategorii 212, co dodaje jeszcze większego sensu tym porównaniom.

Kliknij strzałkę w prawo aby przejść do kolejnego zdjęcia

Hadi Choopan nie jest najwyższym zawodnikiem ma zaledwie 169 centymetrów wzrostu, jednak przy Shaunie wygląda jak prawdziwy dryblas! Wszystko przez to, że Amerykanin ma zaledwie 157,5 centymetrów wzrostu! Waga filigranowego Shauna oscyluje w granicach 79,4 – 83,9 kilogramów, Hadi Choopan waży około 100 kilogramów.

Co sądzicie o porównaniu tych dwóch zawodników, czy Hadi powinien przejść do kategorii 212? Piszcie w komentarzach!

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *