Kulturysta Lee Priest prosi o pieniądze na operację szyi

Lee Priest kontuzja szyi

Były kulturysta Lee Priest to żywa legenda, niestety w 2015 roku uległ wypadkowi samochodowemu, przez co doznał uszczerbku na zdrowiu. Dokładnie chodzi o uraz kręgosłupa szyjnego, przez którego musiał zrezygnować z występów na scenie kulturystycznej.

Po wypadku Lee stara się dojść do pełni sił, jednak cała jego prawa strona ciała jest osłabiona na skutek odniesionego urazu. Do dziś ma problemy z mobilnością oraz towarzyszy mu ciągły ból.

Lee Priest ku zdziwieniu wielu osób, otworzył zbiórkę pieniędzy poprzez portal GoFoundMe, początkowo ustawił kwotę 70 000$, aktualnie zbiera już 100 000$, Priest chciałby wykonać operację polegającą na wszczepieniu komórek macierzystych do kontuzjowanej szyi. Minęła doba od startu zbiórki, na koncie jest już 2000$ widać, że kulturysta ma wielu fanów i przyjaciół. Aczkolwiek nie jestem pewien, czy uda się zebrać aż 100 000$ …

Wiele osób uważa, że taka zbiórka jest śmieszna, ponieważ Lee jest bardzo znanym kulturystą i powinien posiadać takie pieniądze na sfinansowanie zabiegu, ale jak wiadomo, często rzeczywistość różni się od tego co widać na Instagramie czy FaceBooku…

Wyświetl ten post na Instagramie.

Link in bio

Post udostępniony przez Lee Andrew Mccutcheon (@officialleepriest)

Cytat Lee Priesta z platformy GoFoundMe

„Ostatnie pięć i pół roku zdecydowanie nie należało do najlepszych w moim życiu” – powiedział Lee na stronie GoFundMe. „Pewnego ranka cieszyłem się szkoleniem, myśląc o przyszłych tytułach, które mógłbym dodać do mojej kolekcji, a następnej minuty odebrał mi okazję przez lekkomyślnego kierowcę.

Wypadek samochodowy zmiażdżył mi nerw w szyi, co doprowadziło do atrofii mięśni i utraty siły prawej strony ciała.

W ogólnym rozrachunku uraz ten może nie wydawać się najpoważniejszy, zwłaszcza jeśli spojrzeć na wyniki większości wypadków samochodowych. Ale dla mnie, którego życie było i nadal jest poświęcone kulturystyce, było to zakończenie kariery.

Nie mogę zbudować masy mięśniowej ani nawet mieć symetrii w górnej części ciała.

Jednak wciąż jest nadzieja, ponieważ operacja połączona z leczeniem komórkami macierzystymi może pomóc mi wrócić do formalnego ja.

Wielkie podziękowania dla wszystkich fanów, którzy byli ze mną przez te wszystkie lata!

Pozdrawiam, 
Lee Mccutcheon Priest ”

Osobiście nie wiem czy Lee ma pieniądze, czy ich nie ma, szczerze nie obchodzi mnie to, mam jedynie nadzieję, że uda mu się wyleczyć i będzie mógł robić to co wszyscy kochamy najbardziej, trenować i rozwijać się, wszystkiego dobrego Lee, wracaj do zdrowia ! 🙂

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *