Jan Błachowicz zwycięża jest mistrzem wagi półciężkiej UFC zobacz nokaut

Jan Błachowicz z pasem UFC w kategorii półciężkiej – wynik walki !

Jan Błachowicz dokonał czegoś historycznego, podczas gali UFC 253 pokonał Dominica Reyesa, tym samym został drugim Polskim reprezentantem, któremu udało się zdobyć pas mistrzowski federacji UFC, jako pierwsza była Joanna Jędrzejczyk.

37-letni Błachowicz posłał na deski w Aby Dabi, Amerykanina Dominica Reyesa już w drugiej rundzie, po niesamowitej kombinacji „prawy-lewy”, które doszły na głowę Reyesa, dobił na deskach gradem ciosów, sędzia musiał przerwać walkę i ogłosić wyższość wielkiego POLSKIEGO MISTRZA!

Wywiad po walce Jan Błachowicz

Polak po walce został zapytany, jak się czuje jako nowy mistrzu UFC, Janek długo nie musiał się zastanawiać, odpowiedział. „W mojej głowie jest tylko jedna myśl, Jon Jones, gdzie jesteś? Nie uciekaj, jestem tutaj, Tak to robimy w Polsce. Czekam na Ciebie!”

Podziękował również Polskim kibicom, powiedział, że cały czas czuł ich wsparcie i moc którą mu wysyłają. Od Poniedziałku wracam i imprezujemy cały miesiąc – zaśmiał się 🙂

Jon Jones obserwował całe to wydarzenie na trybunach, jak wiadomo zwakował pas, żeby zmierzyć się o tytuł w wyższej kategorii ze Stipe Miocicem. Teraz pas przejął Jan Błachowicz i z pewnością marzy, żeby pokonać Jonesa i udowodnić, że jest najlepszy na Świecie!

Jones po walce pogratulował Jankowi na Twiterze „Jan, ciesze się przyjacielu.Gratulacje”

Oto nokaut Błachowicza

Oto nokaut Błachowicza, który Szpilka opublikował na swoim twiterze, widać, że również mocno przeżywał tę walkę 🙂 Janek otrzymał dodatkową nagrodę 50 000$ za nokaut! GRATULACJE!

Miejmy nadzieję, że do walki Błachowicz vs Jones dojdzie i dostarczy nam tyle samo emocjo jak ta z Reyesem, Janek powodzenia MISTRZU, jesteś wielki! Jak oceniacie nokaut Janka, piszcie w komentarzach.

Redaktor Pakernia24: Walczak Sebastian Rasper

Jedna odpowiedź w temacie “Jan Błachowicz zwycięża jest mistrzem wagi półciężkiej UFC zobacz nokaut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *